Exotic Seed – EXOTIC THAI | Feminizované semínka konopí

Exotic Thai je sativa-dominantní odrůda konopí od skvělé SeedBanky Exotic Seeds, která vznikla zkřížením legendárního New York Dieselu s odrůdou Thai. Má opravdu lahodnou, lehce nasládlou citrusovou příchuť, kterou budete v ústech cítit ještě dlouho po vydechnutí kouře.  Co se týče jejího efektu, navozuje středně silný, náladu pozvedávající účinek, který se dobře hodí pro každodenní užívání.

637 2011 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Exotic Thai je sativa-dominantní odrůda konopí od skvělé SeedBanky Exotic Seeds. Vznikla zkřížením legendárního New York Dieselu s odrůdou Thai.

Má opravdu lahodnou, lehce nasládlou citrusovou příchuť, kterou budete v ústech cítit ještě dlouho po vydechnutí kouře. Na tento model opravdu hned tak nezapomenete.

Co se týče jejího efektu, navozuje středně silný, náladu pozvedávající účinek. Dobře hodí pro každodenní užívání.

Exotic Thai je krásně hustá, nepříliš vysoká rostlina, která produkuje velký počet postranních větví, což vede k průměrným až nadprůměrně vysokým výnosům.

Tato výtečná semínka konopí kvetou 9 až 10 týdnů, a proto se v našem klimatickém podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů velmi chutného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

475 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400-600 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 1. cena – Expogrow 2016

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!