Exotic Seed – GYPSY WIDOW | Feminizované semínka konopí

Gypsy Widow je skvěle vyvážený konopný hybrid od SeedBanky Exotic Seeds. Stoprocentní indica Gypsy Widow má většinou citrusovou chuť i vůni, ve kterých se mísí čerstvý citrón se zemitými doteky, ale některé fenotypy mohou mít navíc lehkou vůni kadidla. Je to brutálně silná odrůda s velmi vysokým obsahem THC, která navozuje parádně euforický a povznášející efekt. Vzhledem ke své obří síle se příliš nehodí pro začínající kuřáky.

597 1904 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Gypsy Widow je skvěle vyvážený konopný hybrid od SeedBanky Exotic Seeds.

Vznikl křížením dvou různých vybraných klonů Bílé Vdovy, legendární holandské odrůdy z 90. let.

Stoprocentní indica s hustými palicemi a rychlým kvetením byla zkřížená s čistou sativou s delší dobou květu a vysokým obsahem pryskyřice.

Výsledný hybrid se zprvu chová jako indica, ale během fáze kvetení se jeho chování změní. Začne se roztahovat a vytvářet krásné a velké palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Gypsy Widow má většinou citrusovou chuť i vůni, ve kterých se mísí čerstvý citrón se zemitými doteky, ale některé fenotypy mohou mít navíc lehkou vůni kadidla.

Je to brutálně silná odrůda s velmi vysokým obsahem THC, která navozuje parádně euforický a povznášející efekt. Vzhledem ke své obří síle se příliš nehodí pro začínající kuřáky.

Semínka konopí odrůdy Gypsy Widow můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou přibližně 60 dní.

V interiéru dorůstají výšky 80 – 100 cm a dokáží vyprodukovat 550 až 600 gramů brutálně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud je budete pěstovat venku, mohou za dostatku slunečního světla dosáhnout výšky až 2,5 metru. Vyprodukují vám jeden kilogram špičkového konopí na jednu rostlinu. Ke sklizni jsou obvykle připraveny začátkem října.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

950 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 2. cena – Cannaval 2016
  • 2. cena – Expo Canamo 2016
  • 3. cena – THC Valencia 2016
  • 3. cena –  Biocup Spain

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!