Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – FRUIT SALAD | Feminizované semínka konopí
Prodej

Expert Seeds – FRUIT SALAD | Feminizované semínka konopí

Fruit Salad je indika-dominantní hybrid. Tento hybrid parádní chuť i vůni, jenž připomíná opravdový ovocný salát. Fruit Salad má zpočátku velice zábavný efekt, jenž vám skvěle pozvedne náladičku. Později se pak ke slovu přihlásí i klasický indika účinek, který příjemně uvolní celé vaše tělo.

657 1807 
329 1807 

SLEVA 50% !

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pokud chcete vytvořit lahodnou konopnou odrůdu, musíte k tomu použít jen ty nejlepší ingredience a přesně takto vznikla v labolatořéch Seed Banky Expert Seeds feminizovaná semínka Fruit Salad (Ovocný salát).

Fruit Salad je indika-dominantní hybrid. Vznikl smíšením hned tří výborných genetik (Agent Orange, Banana Kush a Strawberry), jež se spojily do opravdu lahodného konopného koktejlu. Díky tomu má tento hybrid parádní chuť i vůni, jenž připomíná opravdový ovocný salát. Je to exotická směs ovocných chutí, které jistě potěší i toho nejnáročnějšího znalce konopí.

Tento energický hybrid roste jako klasická indika, má široké listy a krásně husté palice. V interiéru kvete pouhých 7 až 8 týdnů a jeho výnosy se mohou vyšplhat až na 600 gramů z metru čtverečního. Pokud si ho vysadíte venku na vaší zahrádce, můžete již na konci září sklízet více než jeden kilogram lahodné marihuany z jediné rostliny.

Sativa vlivu si u odrůdy Fruit Salad všimnete až po sklizni. Díky němu má tento model zpočátku velice zábavný efekt, jenž vám skvěle pozvedne náladičku. Později se pak ke slovu přihlásí i klasický indika účinek, který příjemně uvolní celé vaše tělo. Je to opravdu silné konopí. Může se pochlubit obsahem THC až 21,7 % a jeho lahodný kouř navíc není příliš dráždivý, takže skoro nevyvolává kašel.

Celkově vzato to je vyzrálé, sofistikované a dobře vyvážené konopí s vynikající chutí. Jeho ovocně chutnající palice vám přinesou pouze radost a sladké potěšení!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

950 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – FRUIT SALAD | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!