Prodej

FastBuds – CHEESE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Cheese auto je špičková odrůda konopí, která se proslavila po celém světě díky své výrazné chuti a sladce štiplavé vůni. Vůně připomíná zrající sýr.

281 10150 
197 7105 

SUPER FAST SLEVA 30%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

SUPER FAST SLEVA 30%!

Cheese auto FastBuds je špičková odrůda konopí. Proslavila po celém světě díky své výrazné chuti a sladce štiplavé vůni. Tato konopná indica od SeedBanky Fast Budskrásně husté palice. Vůně připomíná zrající sýr a bude připravena ke sklizni za pouhých 9 týdnů od vyklíčení.

Rostlina konopí obsahuje až 21 % THC, čímž se řadí mezi velice silné odrůdy s vynikající chutí, které jsou velmi žádané. Díky svému opravdu vynikajícímu chuťovému profilu se také důrazně doporučuje k výrobě konopných extraktů.

Robustní a husté palice této špičkové odrůdy mají tmavě zelený odstín a tmavě hnědé pestíky. Když rozdrtíte správně vysušené palice, zaútočí na váš nos štiplavá, drsná, zemitá a ovocná vůně. Při spalování produkují krasně hustý kouř s ostrým, kyselým, zemitým, ovocným a příjemně štiplavým okrajem, díky čemuž patří mezi nejchutnější konopné odrůdy na trhu.

Jak už tu bylo zmíněno, Cheese auto FastBuds navozuje velice silný efekt s narkotizujícím účinkem. Ten vás velmi rychle donutí vyhledat nejbližší židli, ve které byste se mohli „rozpustit“.

Semínka marihuany Cheese FastBuds jsou skvělá volba pro kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC nebo pro ty, co milují vysoce účinné konopí s parádní chutí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Uklidňující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!