Prodej

FastBuds – OG KUSH AUTO | Samonakvétací semínka konopí

OG Kush auto FastBuds je nejsilnější samonakvétací konopí z katalogu SeedBanky Fast Buds. Milovníci Kushe se do této dámy přímo zblázní !

281 10150 
197 7105 

SUPER FAST SLEVA 30%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

SUPER FAST SLEVA 30%!

OG Kush FastBuds je nejsilnější samonakvétací konopí z katalogu SeedBanky Fast Buds ! Navíc se snadno pěstuje, díky čemuž je skvělou volbou i pro začínající pěstitele.

extrémně aromatický terpenový profil, ve kterém převládá vůně borovice a citrusů. Tento samonakvétací hybrid je skutečným mistrovským dílem, který dělá čest své rodové linii.

Díky silnému kalifornskému dědictví je tato konopná dáma zvyklá na horké dny i chladné noci, takže dokáže vyprodukovat velice kvalitní konopí takřka v jakémkoli podnebí. Original Auto OG Kush obsahuje až 23 % THC a díky svému velmi silnému efektu se nejlépe hodí pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC nebo pro ty, co mají rádi dlouhotrvající relaxační účinek, který vás z gauče hned tak nepustí.

OG Kush FastBuds bude produkovat nádherně husté palice, které silně voní po borovici. Jejich chuť může být popsána jako štiplavá směs borovice a citrusů.

Milovníci Kushe se do této dámy přímo zblázní, až okusí její smetanově citrusový kouř s výrazným podtextem petroleje a chemikálií. Ale pozor – účinky tohoto modelu jsou přímo ničivě silné 🙂

Semínka konopí OG Kush FastBuds jsou bomba !

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!