FastBuds – WHITE WIDOW AUTO | Samonakvétací semínka konopí

White Widow auto je legendární konopí, které získalo nesčetné množství ocenění v konopných soutěžích. Tato původní konopná odrůda z osmdesátých let minulého století.

281 10150 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

White Widow auto FastBuds je legendární konopí, které získalo nesčetné množství ocenění v konopných soutěžích. Obsahuje také fantastické množství pryskyřice. Tato původní konopná odrůda z osmdesátých let minulého století. Velice snadno pěstuje, a proto se perfektně hodí i pro začínající pěstitele.

Toto samonakvétací konopí je opravdu skvělé a vysoce spolehlivé. Bude připraveno ke sklizni za pouhých 9 týdnů od vyklíčení semen a produkuje velice dobré výnosy (až 500 gramů na metr čtvereční). Bude dosahovat výborných výsledků dokonce i při pěstění venku, protože snadno vydrží střídání teplého a chladného počasí. Dorůstá průměrné výšky 70 až 110 cm a často se těsně před sklizní zabarví do narůžovělého až purpurového odstínu.

White Widow auto FastBuds má příjemně kořeněnou, pižmovou, zemitou a sladkou chuť. Obsahuje až 20 % THC a vyvolává velmi příjemně uvolňující a vzrušující efekt, který vám nezamlží myšlení a přímo perfektně se hodí pro společenské pokouřeníčko s vašimi kamarády.

White Widow je legendárního konopí „ze staré školy“ , je opravdu výborná. 

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Energický, Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 130 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!