Barney’s Farm – GLOOKIES™ | Feminizované semínka konopí

Prodej

Barney’s Farm – GLOOKIES™ | Feminizované semínka konopí

Pokud by si Marvel Studio vybíralo konopí, které by se hodilo do světa Avengers, bylo by to asi právě Glookies™. Toto „superkonopí“ bylo totiž vytvořeno pečlivým sloučením dvou konopných superhvězd Gorilla Glue a Original Thin Mint Girl Scout Cookies. Glookies™ má přímo super silný efekt s převážně uvolňujícím, ale také skvěle motivujícím účinkem. Účinek který dokáže naplnit váš všední den pohodou a dobrou náladou.

897 2207 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Glookies™ je nejnovější přírůstek do rodiny indica-dominantního konopí, který k vám přichází rovnou z pěstíren špičkové konopné banky Barneys Farm. Feminizované semínka konopí od Barney’s Farm!

Tato žhavá novinka z konce roku 2019 je opravdu pecka, o čemž svědčí i fakt, že se toto konopí stalo takřka ihned po svém uvedení do prodeje novým Bestsellerem.

Pokud by si Marvel Studio vybíralo konopí, které by se hodilo do světa Avengers, bylo by to asi právě Glookies™. Toto „superkonopí“ bylo totiž vytvořeno pečlivým sloučením dvou konopných superhvězd Gorilla Glue a Original Thin Mint Girl Scout Cookies.

Glookies™ má přímo super silný efekt s převážně uvolňujícím, ale také skvěle motivujícím účinkem. Účinek který dokáže naplnit váš všední den pohodou a dobrou náladou.

Co se týče chuti, ta je opravdu špičková. Když vám řekneme, že Glookies™ má asi nejexotičtější chuť ze všech odrůd, které jsme doposud ochutnali, asi nám neuvěříte, protože podobné slogany se používají u každého lepšího konopí, takže ho budete muset sami ochutnat, abyste nám skutečně uvěřili 🙂

Aby tomu nebylo vše, od Glookies™ můžete očekávat fenomenální výnosy. V interiéru až nemožných 800 gramů na metr čtvereční, venku pak kolem dvou kilogramů na rostlinu se spoustou obřích palic, jež jsou přímo nasáklé čistým THC (obsah THC až 25 %).

Glookies™ se také velice snadno pěstuje a má velmi vysokou odolnost proti chladu, plísni,

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

2000 – 3000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!