Dutch Passion – HiFi 4G® | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – HiFi 4G® | Feminizovaná semínka konopí

HiFi 4G  od Dutch Passion je velmi lahodná odrůda s širokou škálou chutí i vůní, které připomínají jeho předky. Pocítíte v ní jak charakteristický OG Kush, tak i sladkou a ovocnou chuť borůvek. Semínka konopí odrůdy HiFi 4G můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 55 dní.

547 9060 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

HiFi 4G je nový konopný hybrid od holandské SeedBanky Dutch Passion, který ve svých genech obsahuje dvě výkonné a velmi chutné americké odrůdy Wifi Oga a Glueberry OG. Je to výborná konopná rostlina, která se snadno pěstuje, má silný růst a dobře reaguje na prořezávání, takže je velmi vhodná pro pěstění systémem SCROG.

HiFi 4G patří společně s SFV OG Kushem mezi nejproduktivnější odrůdy z rodiny OG Kush, které se v současné době nachází na celosvětovém trhu.

Produkuje velké a husté palice, které jsou zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřice a obsahují až 20% THC. Je to také ideální model pro výrobu konopných extraktů jako Rosin, BHO, Vodní hash, Dry Sift. HiFi 4G velmi silný psychedelický efekt, který je ideální pro relaxaci při poslechu hudby. Kromě toho má ještě euforický, kreativní a relaxační účinek.

Je to velmi lahodná odrůda s širokou škálou chutí i vůní, které připomínají jeho předky. Pocítíte v ní jak charakteristický OG Kush, tak i sladkou a ovocnou chuť borůvek. Semínka konopí odrůdy HiFi 4G můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 55 dní.

V interiéru dokáží vyprodukovat až 500 gramů lahodného a silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud je budete pěstovat venku, budou připravena ke sklizni již během října a vyprodukují 700 a více gramů na jednu rostlinu.

Genetika: Wifi Og x Glueberry Og

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

,

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Psychedelický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!