Humboldt Seed Organization – Florida Gas Pack | Feminizované semena konopí

1. Legendární Původ: Florida Gas Pack je dědictvím slavné linie Chemdawg, která ovlivnila generace a zůstává jedním z nejžádanějších fenotypů v konopné komunitě.

2. Nepřekonatelná Potence: S dominantní indikou a důkladně vybranými genetickými předky, tento kmen nabízí sílu a účinky, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

3. Nezapomenutelná Aroma: Chemický buket doplněný zemitými tóny zajišťuje, že každé použití Florida Gas Pack je hlubokým a smyslným zážitkem.

4. Exkluzivní Výběr: Pro sběratele a znalce je Florida Gas Pack nejen semeno, ale také vzácný klenot, který přidává hodnotu každé konopné kolekci.

5. Univerzální Přitažlivost: Ať už hledáte intenzivní relaxaci nebo inspiraci pro tvůrčí momenty, Florida Gas Pack poskytuje unikátní efekty, které splní vaše přání.

988 2800 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Objevte Esenciální Vůni Konopí: Humboldt Seed Organization – Florida Gas Pack

Připravte se na cestu do světa, kde se vznešená síla a záhadná vůně prolínají v dokonalém souladu. Humboldt Seed Organization s hrdostí představuje svou vlajkovou loď – Florida Gas Pack, feminizované semena konopí, která slibují mnohem víc než jen obyčejný zážitek.

Vědecká alchymie a přírodní genialita spojují své síly, aby vytvořily tento silný hybrid s převahou indiky. Florida Gas Pack je potomkem legendární odrůdy Chem ’95 a nechvalně známého klonu Florida OG, čímž je ztělesněním kultovního vlivu, kterým tyto odrůdy obohatily svět konopí.

Každé semínko ukrývá v sobě příslib úchvatného zážitku, který se rozvine do plné krásy při každém stisku květu. Aroma plné chemických nuancí a zemitých podtónů vás přenese do doby, kdy konopné hnutí psalo svou historii. Pro znalce je to návrat ke kořenům, pro nováčky objev nekonečné chuti a síly.

Nenechte si ujít šanci stát se součástí legendy. Uchovávejte. Pěstujte. Obdivujte. Humboldt Seed Organization – Florida Gas Pack je více než jen semeno, je to klíč k otevření dveří k nepřekonatelné konopné zkušenosti.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Ospalý, Psychoaktivní

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!