Humboldt Seed Organization – GREEN CRACK 2.0 | Feminizovaná semínka konopí

Green Crack 2.0 sativa dominantní je feminizovaný kmen konopí, určený pro znalce konopí. Pokud si koupíte semínka konopí Green Crack 2.0, objevíte zaoblenou, stabilní, vysoce výnosnou, ovocnou rostlinu, která roste neuvěřitelně rychle. Semene konopí Green Crack 2.0 je vzdáleného původu, které pochází z roku 1989 SSSC Skunk#1 a izolovaný afghan. Výsledkem je nádherná rostlina marihuany, která bujně roste a pyšní se úžasnou stabilitou.

813 2304 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Green Crack je feminizovaný kmen konopí s dominantní sativou, určený pro zkušené znalce konopí. Pokud si koupíte semínka konopí Green Crack, objevíte zaoblenou, stabilní, vysoce výnosnou, ovocnou rostlinu, která roste neuvěřitelně rychle. Green Crack je nádherná rostlina marihuany, která roste velmi bujně a která se může pochlubit úžasnou stabilitou. Jeho struktura, která připomíná vánoční stromeček, je domovem působivého množství poupat. Odolává plísním a škůdcům, vyžaduje krátké
vegetační období při pěstování indoor a nejlépe reaguje na suché, teplé, slunečné, mírné a středomořské podnebí při pěstování venku.

Green Crack je hybrid konopí s vůní exotického ovoce a příchutí citrusových plodů, manga, ananasu, cedru a kadidla. Poskytuje příjemný, silný, dlouhotrvající, cerebrální, povzbuzující, euforický efekt, který si skuteční milovníci Skunku určitě užijí.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Euforický, Šťastný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

2000 – 3000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!