Prodej

Humboldt Seed Organization – SAPPHIRE OG | Feminizovaná semínka konopí

Sapphire OG od Humboldt Seed Organization je feminizovaná odrůda konopí s orientací na indiku, která jistě vrhne kouzlo na ty nejnáročnější fanoušky OG. Tato exkluzivní verze vyniká tím, že má jen málo společného s jinou genetikou odvozenou od OG Kush.

569 1613 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Sapphire OG od Humboldt Seed Organization je feminizovaná odrůda konopí s orientací na indiku, která jistě vrhne kouzlo na ty nejnáročnější fanoušky OG. Tato exkluzivní verze vyniká tím, že má jen málo společného s jinou genetikou odvozenou od OG Kush. Pokud se tedy rozhodnete koupit konopná semínka Sapphire OG, budete mít šanci objevit špičkového hybrida, jehož chutě a vůně jsou skutečným potěšením pro vaše smysly.

Sapphire OG je nádherná a silná  velká rostlina marihuany s pestřejším a sofistikovanějším vzhledem. Stejně jako s některými chutěmi a vůněmi, které se výrazně liší od typických odrůd OG Kush. Při správné péči jsou během fáze květu zaručeny mimořádně kompaktní a protáhlé pupeny přetékající pryskyřicí.

Sapphire OG je hybrid konopí s opravdu intenzivní chutí a vůní: úžasná směs oleje, borovice, čokolády, citrusů a květin. Jeho účinek, psychický i fyzický. Začíná příjemnou euforií vyvolávající high a končí příjemným pocitem uvolnění. Celý proces je vysoce účinný a také neuvěřitelně dlouhotrvající. Každý si užije relaxační klid, ke kterému vede.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!