Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Kouříte konopí prvně? Zjistěte, co očekávat

kouření konopí poprvé

Chystáte se poprvé vyzkoušet konopí? Povíme vám, co od toho očekávat

Konopí se k vám poprvé dostalo mnoha způsoby. Byl to nějaký rituál zasvěcení do party vyvolených? Všimli jste si něčeho, co vypadalo jako cigareta u vašeho staršího sourozence? Viděli jste to u vašich rodičů, prarodičů? Scénářů, jak jste se ke svému „poprvé“ vlastně dostali, je hodně. Faktem zůstává, že jednoho dne jste onomu pokušení řekli „Tak jo“. Nebo jste s ledovým klidem vztáhli ruku směrem jointu, který vám někdo poslal. Čas nadešel. Potah, zakašlání, možná dávení. Výraz drsňáka/drsňačky zmizel. A jakmile jste popadli dech, cítili jste něco nového. Něco jiného, zajímavého, uvolňujícího. Přišla dobrá nálada, úsměv a chechtání? Nebo vám ztěžkly ruce, nohy a chtělo se vám strašně spát?

Začátky byly u každého trochu jiné. Ale odbyl si to skoro každý. Nicméně, jsou mezi i takoví lidé, které to buď nikdy nelákalo, nikdo jim to marihuanu nenabídl anebo o ní třeba neslyšeli. Ta poslední možnost je sice hodně nepravděpodobná, ale i to se může stát.

A i lidé bez zkušenosti si jednoho dne třeba řeknou: „Zkusili to už všichni z mého okolí, tak proč ne já?“ Samozřejmě to nemusí být jen z důvodu pouhé zvědavosti. Příčin je opravdu hodně a nikdo by za ně neměl být souzen.

Jaká je situace dnes a co se o marihuaně říká?

kouříte konopí poprvé? Stále více lidí, hlavně dospělých se dostává do situací, kdy chtějí vyzkoušet, jaké konopí vlastně je. Pokud jste mezi nimi, tak jste jistě slyšeli, co se o marihuaně povídá. Podle politické sféry (aspoň podle někoho) je to droga a jejím užívání porušujete zákon. Z vašeho okolí zase slyšíte, že je tráva úplně v pohodě, je neškodná a na jejím vyzkoušení v podstatě nic není. Z vědeckého hlediska je to vysoce kvalitní léčivo, které pomáhá našemu organismu v boji proti mnoha neduhům.

Názory lidí se tedy liší, ale obrázek o dané věci by jste si vždycky měli udělat sami. Někdo vás bude odrazovat řečmi, že po užití konopí budete o něco hloupější. Také budete mít deprese, nadměrné sklony k agresivitě, budete chtít někomu bez důvodu ublížit a pak si nebudete nic pamatovat. Můžete být klidní. Nic z tady tohoto nehrozí. Marihuana nedělá s lidmi takové věci, jako alkohol, nebo nějaké druhy omamných látek.

Podle názoru vědců vlastně není nic z toho pravda. Vaše první zkušenost s marihuanou nemusí být vůbec taková, jakou jste si představovali. Na chvíli zapomeňte na hollywoodské filmy. Nepřenesete se do světa skřítků, nebo jednorožců. Ona euforie bude trochu jemnějšího charakteru. Nebudou vás provázet halucinace, nýbrž chuť k jídlu a pocit naprosté spokojenosti.

Jak si udělat zpříjemnit první zážitek z konopí?

moje první kouření konopí Rozhodnutí padlo a vy se chystáte okusit konopí poprvé. Bojíte se? Samozřejmě že ne, jinak by jste do toho vůbec nešli. Konkrétní dobu na kouření marihuany si můžete zvolit sami, ale mnozí jsou spíš zastánci pozdního odpoledne, nebo večera. Připravili jsme si menší návod, jak si první zkušenost užít co nejvíce.

  • Najděte si klidné místo – musí to být takové místo, kde se cítíte dobře a uvolněně. Můžete být buď sami anebo mít kolem sebe pozitivně naladěného kamaráda, nebo kamarády. Vždy je lepší si tím projít s někým, kdo už to třeba zažil.
  • Nekombinujte s návykovými látkami – tím je myšlen hlavně alkohol. Tato kombinace představuje naprostou sebedestrukci. Nejen, že si výsledek neužijete, ale spíš si ho znechutíte. Dvakrát dobře se taky cítit nebudete.
  • Dejte si na čas – nemusíte nikam spěchat. Když se bude zdát, že se s vámi nic neděje, vždy si můžete dát trochu víc. Buďte ale opatrní, jelikož účinek se může dostavit později.
  • Doporučujeme neřídit jakýkoliv dopravní prostředek a raději zůstat doma. Může vám to sice přijít jako zábavný nápad, ale mohli by jste na životě ohrozit nejen sebe, ale i někoho jiného.
  • Poznejte účinky – chystáte-li se vyrazit někam s přáteli, měli by jste mít přehled o účincích marihuany a jak ovlivňuje vaše chování.
  • Hlavně si to užijte.

Zkusil jsem to, ale nic se neděje. Proč?

můj první joint Někteří uživatelé tvrdí, že po jejich první zkušenosti nic závratného necítili, anebo necítili vůbec nic. Může se to opravdu stát? Nebo jsou to jen výmysly? V zahraničí koluje mýtus o tom, že lidské tělo, které nepoznalo THC neví, jak s tím naložit a tak ho vyloučí, nebo ignoruje.

Jak to tedy je? Podle studií ohledně funkce endokanabinoidního systému (ECS) je nemožné, aby nás konopí nijak neovlivnilo, a pokud někdo tvrdí, že ne, tak buď lže anebo dělá něco špatně. Pravda bude asi druhá možnost, a to bude zvolení špatné techniky.

Na internetu koluje spoustu videí, kde slavné osobnosti „kouří“ trávu, ale nevdechují dým. Uživatelé, kteří nikdy předtím nekouřili neví, jakým způsobem dostat kouř do plic. Musí se to naučit. Proto třeba někdo tvrdí, že mu marihuana nic neudělala. Dalo by se to přirovnat ke kouření doutníku, ten se taky nešlukuje.

Chcete-li docílit kouření konopí, ale nejste na to zvyklí, doporučujeme dvojitý nádech. V praxi tím myslíme, že když by jste po nádechu měli vydechnout, tak se nadechněte ještě jednou. Nejen, že s jistotou dostanete kouř do plic, ale kouř se před druhým nádechem ve vašich ústech ochladí.

Nechcete-li napoprvé moc zatěžovat plíce, můžete zkusit použít vaporizér.

Co se děje s mým tělem, když jsem vyzkoušel konopí?

fajfka plná skvělého konopí Zážitek z kouření konopí na každého působí subjektivně. Každý svou první zkušenost popíše podle sebe a nikdy to naprosto totožné s pocity někoho jiného. Onen euforický stav si taky každý užije po svém. Ale příznaky užívání marihuany bývají u všech uživatelů stejné.

Je to především zrychlený tep, většinou ihned po kouření. Následuje pokles krevního tlaku, z čehož můžete být trochu omámení, pokud byla dávka silná. Dále tu máme zarudnutí očí, uvolnění svalů a posílení apetitu. U někoho se může zjemnit sluch a zrak.

Společným jmenovatelem bývá „sušák“ – sucho v ústech.

Jak konopí působí na vaši psychiku? Opět je to dost subjektivní a záleží na jedinci. Je důležitý také druh dané odrůdy. Je obsah THC nízký anebo vysoký? Nebo si raději vybrat odrůdy s CBD?  Semínka jsou k dostání na našem webu. Mimo odrůdy výsledný stav ovlivní metoda konzumace (kouření, vaporizování, poživatiny). Náš psychický stav také ovlivní finální výsledek. Takže pokud máte dobrou náladu a jsou kolem vás pozitivně naladění lidé, tak se budete cítit nad věcí, budete veselí a dobrém rozmaru. Opakem pak bývá lenost, někdy paranoia a pocit uzavření.

Nezáleží jen na naši biologii a stavu mysli, ale i na druhy konopí. To se klasifikuje buď jako sativa, nebo indika. Sativa bývá spíš energická a dokáže nabudit. Lépe stimuluje mysl a svým způsobem podporuje i kreativitu, zkrátka tak nějak naplňuje. Naopak indika navozuje pocit naprosté duševní a fyzické relaxace. Cítíte se velmi uvolněně a čas jakoby plynul pomaleji. Roste chuť k jídlu a úroveň úzkosti je takřka nulová.

Preference, kdy jaký druh konopí zvolit, se liší. Lidé, kteří si rádi dají marihuanu přes den volí spíše sativu. Zastánce nočních gaučových odpalů dají přednost indice. Jakmile budete znát účinky obou z těchto druhů, můžete přejít k exktraktům anebo vyzkoušet nějaké ty kouzelné sušenky.

Takže jakou odrůdu by jste zvolili? Nebo rovnou nějaký extrakt? Začátečníkům se doporučují semínka Jack Herer, Acapulco Gold, Auto White Widow a Blue Dream.

Budu závislý, když vyzkouším konopí?

jak kouřit konopí Velmi zajímavá myšlenka. Dřív se tvrdilo, že pouze jedna cigareta z konopí vás dovede k závislosti. Lidé měli tendence přirovnávat marihuanu k tabákovým výrobkům, obsahujících nikotin.

Je to ovšem daleko od pravdy. Chtělo by to opravdu hodně úsilí, aby jste byli závislí na marihuaně. Konopí neovlivňuje úroveň dopaminu, jako tomu je cigaret, kokainu, nebo třeba u cukru.

Pokud by tady vůbec vznikla nějaká závislost, tak možná jen „na užívání“. Ne na THC či CBD. Dokonce abstinence po těžkém užívání je předmětem mnoha debat. Výzkum totiž není dostatečně podložený. Podle americké studie, která byla provedena jak na mužích, tak na ženách, není ani jedno procento šance na vytvoření závislosti během jednoho roku užívání u mužů.

Toto číslo se zvedlo na čtyři procenta po dvou letech užívání. Ale podle dostupných zdrojů to je velmi malá pravděpodobnost. Každopádně se nemusíte bát. Marihuana není takové zlo, jak vám ho někdo z vašeho okolí může popisovat. Prošel si tím každý a kdo si to bude chtít vyzkoušet, najde si způsob.

Jak jsou na tom se zkušenostmi naši čtenáři? Jaké byla vaše první zkušenost? Jedná se o komickou nebo trapnou historku? O vaše příběhy se můžete podělit v komentářích. list rostliny poprvé

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!