Nuka seeds – POLARIS | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Nuka seeds – POLARIS | Samonakvétací semínka konopí

Semena konopí Polaris jsou naší první fotoperiodickou variantou indického konopí s vysokým obsahem THC. Tato nádherná odrůda marihuany vás okouzlí svým sladkým aroma, chutí a fialovými tóny.

Rostliny Polaris mohou dorůst výšky až 190 cm a vyprodukovat až 600 g vysoce kvalitního konopí. Doba kvetení je 56-65 dní. Jelikož je velmi nenáročná na pěstování a má vysokou otužilost, hodí se pro matečné rostliny.

Protože tato fialová indika obsahuje až 22 % THC, její účinek je velmi uvolňující, ale ne uzemňující. Chuť je sladká a ovocná s nádechem lesních plodů. Úžasný chuťový efekt je doprovázen také hašišovými tóny.

536 1473 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Květy konopí Polaris vás uchvátí svými fialovými tóny, nádherně sladkou vůní a chutí. Nabízí naprosto vynikající výnos jak venku, tak v interiéru.

Polaris dokáže vyprodukovat 600 gramů na rostlinu venku nebo ve skleníku a až 1 gram na watt při sklizni v interiéru. Odrůda Polaris není náročný na živiny. Polaris lze sklízet venku na přelomu září a října a v interiéru za 2 měsíce po přesazení. Pro zvýšení fialové barvy můžete přidat další 3-7 dní.

Tato indická ordůda konopí je velmi odolná vůči stresu a velmi snadno se stříhá, takže semena konopí Polaris jsou ideálními kandidáty na matečné rosltliny. Účinek této hvězdné indiky je silně uvoňující, aniž by byl příliš uzemňující. Vyvolává velkou chuť k jídlu, takže je užitečný při poruchách příjmu potravy. Nádherná sladká ovocná vůně připomínající lesní plody vás připraví na skvělý chuťový zážitek, který je doprovázen tóny hašiše.

Polaris vám ukáže správnou cestu k indice s hvězdnou chutí a krásou.

Hmotnost 0,25 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Stimulační, Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Česká republika

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

150 – 200 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!