Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Dynamite Diesel | Feminizované semínka konopí

Unikátní Genetický Profil: 65 % indica a 35 % sativa zajišťuje ideální kombinaci uvolnění a kreativní stimulace.

Vysoký Obsah THC: S 22 % THC, tento kmen přináší silné účinky, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Vysoce Výnosná: Až 550 g/m² uvnitř a 675 g/rostlinu venku znamená, že vaše úsilí bude bohatě odměněno.

Příjemná Chuť: Ochutnejte dokonalou směs zemitosti, citrusů a pepře s každým tahem.

Snadná Pěstovatelnost: Ať už jste nováček nebo veterán, Dynamite Diesel je uzpůsoben pro snadnou pěstovatelnost s výjimečnými výsledky.

793 2200 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám nejnovější revoluci v našem sortimentu – Royal Queen Seeds přináší Royal Queen x TYSON Dynamite Diesel, výsledek unikátní spolupráce s legendou Tyson 2.0. Tato exkluzivní odrůda přináší sílu a intenzitu, které překonávají vše, co jste kdy zažili. Dynamite Diesel je nejen semínkem; je to vstupenka do světa bezstarostné euforie a kreativní inspirace.

Vznikla zkřížením legendárních kmenů Sour Diesel a Skywalker OG, Dynamite Diesel se pyšní genetickou kombinací, která je připravena vás vtáhnout do světa intenzivních zážitků. S 22 % THC se tato odrůda řadí mezi špičku s účinky, které zasáhnou jak tělo, tak mysl. Její působení začíná uvolňujícím pocitem, který vás pevně připoutá k gauči, než vás zahalí vlna kreativity a euforie. Její chuť je stejně výrazná, s tóny zemitosti, citrusů a pepře, které budou hýčkat vaše chuťové buňky.

Ať už jste zkušený pěstitel nebo se pouštíte do své první pěstitelské výzvy, Dynamite Diesel vám umožní vytvořit pěstírnu, která bude hvězdou jak ve vašem domě, tak na zahradě. S výškou rostlin dosahující až 200 cm venku a výnosy až 675 g na rostlinu je Dynamite Diesel nejen skvělým výběrem pro vaši zahradu, ale i pro vaši sbírku.

Nenechte si ujít šanci získat Royal Queen x TYSON Dynamite Diesel a přivítejte do svého života úroveň bezstarostnosti a kreativity, o které se vám dosud mohlo jen zdát!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

650-750 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!