Dutch Passion – POWER PLANT® | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Dutch Passion – POWER PLANT® | Feminizovaná semínka konopí

Tato odrůda byla vyvinuta tak, aby poskytovala pěstitelům co největší výnos. Po více než 2 desetiletích si tento dominantní hybrid Sativa získal nespornou pověst pro své výnosy XXL a relativně krátkou dobu květu. Power Plant je rychle kvetoucí Sativa s jedinečným a rozpoznatelným aroma, silnou chutí a velmi energickým a kreativním up-high. Její poupata jsou velká a dlouhá, jsou plná lepkavé pryskyřice.

623 7358 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Power plant od Dutch Passion je super výnosná sativa, která byla uvedena na trh s konopím již v roce 1997 a takřka ihned se stala jednou z nejoblíbenějších genetik vůbec. Pochází z jižní Afriky a její původní verze je k dispozici pouze od SeedBanky Dutch Passion.

Tento jedinečný jihoafrický model si získal obrovskou popularitu hlavně díky obřím palicím a extrémně vysokému výnosu. Výborně se ji vede ve vnitřních i venkovních pěstírnách, snadno se pěstuje a kromě skvělé úrody produkuje i ďábelsky silnou marihuanu.

Power plant obsahuje přibližně 15 % THC a při spalování vytváří lahodný kouř s bohatou příchutí a silně povznášejícím efektem.

Je to klasické konopí „ze staré školy“, které by si měl každý pěstitel trávy vyzkoušet alespoň jednou. Je to totiž nejlepší bestseller holandských kaváren a zároveň vítěz konopné soutěže Lift Expo Canada Vancouver 2016.

Genetika: Original South African Power Plant

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Kreativní, Psychedelický, Relaxující, Šťastný, Úleva od bolesti

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500-750 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 1. cena v kategorii nejlepší Sativa na Lift Expo Canada Vancouver – 2016
  • 3. cena v kategorii nejlepší hash na Lift Expo Kanada Vancouver – 2016
  • 2. cena v kategorii nejlepší Sativa na Prairie Medicinal Harvest Cup Cananda – 2016

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!