Dutch Passion – FRISIAN DUCK ® | Feminizovaná semínka konopí

Frisian Duck je vysoce výnosná konopná odrůda se zvláštně tvarovanými listy, jenž připomínají kachní nohy. Pokud tedy patříte mezi pěstitele, jenž se snaží svoje konopí nějakým způsobem zamaskovat, jistě oceníte, že tato rostlina po většinu svého životního cyklu vůbec nevypadá jako marihuana.

Hlavní výhody:

• Velmi odolné a nenáročné konopí – ideální do skleníků nebo přímo na zahrádku.

• Ideální pro pěstování ve městě.

• Má velké palice a obrovský výnose.

• Konopná krasavice s fialově zabarvenými květy a skvělou chutí.

521 9060 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Frisian Duck od Dutch Passion je vysoce výnosná konopná odrůda se zvláštně tvarovanými listy, jenž připomínají kachní nohy. Pokud tedy patříte mezi pěstitele, jenž se snaží svoje konopí nějakým způsobem zamaskovat, jistě oceníte, že tato rostlina po většinu svého životního cyklu vůbec nevypadá jako marihuana.

Tato nenápadná konopná rostlina kvete přibližně 8 až 9 týdnů a má strukturu vánočního stromku. Je vysoce odolná vůči plísním i škůdcům a celkově je to velmi nenáročná rostlina, která v interiéru dorůstá výšky přibližně 150 cm. Během fáze kvetení navíc získává úchvatné purpurové zabarvení. Berte však na vědomí, že fialové zabarvení nebude v interiéru tolik výrazné. Venkovní rostlina pěstovaná pod pravým sluníčkem však bude vypadat jako pravá konopná krasavice.

Frisian Duck produkuje krásné kompaktní palice, které májí po řádném vysušení příjemně kořeněné aroma s nádechem borovice, citrusových plodů a svěžího lesa. Vysušené palice mají středně vysoký obsah THC a po vykouření navozují příjemně mírný efekt, který vám umožní provádět běžné denní úkony a ani netrvá přehnaně dlouho.v

Genetika: Frisian Dew X Ducks Foot

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

,

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Relaxující, Šťastný, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 700 g/m2

Optimální výnos outdoor

190 – 240 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!