Barney’s Farm – SHISKABERRY™ | Feminizovaná semínka konopí

Barney’s Farm – SHISKABERRY™ | Feminizovaná semínka konopí

Kouření Shiskaberry™ je opravdu jedinečný zážitek. Její štiplavě zemitá a pikantní chuť zanechává v ústech nezapomenutelně lahodnou pachuť a její krásná vůně vás přímo uchvátí. Je to úžasná indica, která vám dá přesně to, co potřebujete. Její chuť potěší jazyk, následuje parádní efekt, který vás učiní šťastným a poskytne plnou relaxační masáž.

705 1735 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Shiskaberry™ je nová a vysoce výnosná konopná odrůda z katalogu SeedBanky Barneys farm. Jejich šlechtitelé na ni pracovali několik let a nyní jsou rádi, že vám konečně mohou představit tuto jedinečnou a nádhernou rostlinu. Feminizovaná semínka konopí od Barney’s Farm.

Kouření Shiskaberry™ je opravdu jedinečný zážitek. Její štiplavě zemitá a pikantní chuť zanechává v ústech nezapomenutelně lahodnou pachuť a její krásná vůně vás přímo uchvátí.

Je to úžasná indica, která vám dá přesně to, co potřebujete. Její chuť potěší jazyk, následuje parádní efekt, který vás učiní šťastným a poskytne plnou relaxační masáž.

Semínka konopí Shiskaberry™ kvetou pouhých 49-56 dnů, dorůstají výšky 80-120 cm a dokáží vyprodukovat až 2 kg vysoce kvalitního konopí na jednu rostlinu (při pěstění v exteriéru či skleníku).

Genetika: Blueberry x Afghan

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!