Sweet Seeds® – Sweet Cheese Fast Version ® | Feminizovaná semínka konopí

Hybrid F1 je výsledkem zkřížení elitního klonu Sweet Cheese a vybraného kmene samokvetoucí odrůdy třetí generace. Semínka konopí Sweet Chesse Fast Version zachovávají tradiční a stále velmi žádanou sýrovou chuť.

Vytváří velmi mohutné a silně aromatické palice, pokryté velkým množstvím třpytivých krystalků. Je velmi pravděpodobné, že při stoprocentní péči budete muset palice ke konci květenství podepírat.

370 8074 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Sweet Cheese Fast Version semena konopí od Sweet Seeds jsou výsledkem zkřížení elitního klonu Sweet Cheese a vybraného kmene samokvetoucí odrůdy třetí generace. Semínka konopí Sweet Chesse Fast Version zachovávají tradiční a stále velmi žádanou sýrovou chuť.

Vytváří velmi mohutné a silně aromatické palice, pokryté velkým množstvím třpytivých krystalků. Je velmi pravděpodobné, že při stoprocentní péči budete muset palice ke konci květenství podepírat.

Fast odrůdy jsou zrychlené odrůdy, které vznikly zkřížením původní jejíž jméno nese se speciální samonakvétací odrůdou s menším množstvím genetické výbavy Ruderalis. Díky tomu se zrychlí růst ale zůstávají závislé na fotoperiodě.

Feminizovaná a ne-samokvetoucí varianta.

Feminizovaná semínka konopí Sweet Cheese Fast Version genetika: Sweet Cheese x Sweet Cheese Auto

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!