Sweet Seeds® – Diablo Rojo XL Auto | Autoflower semínka konopí

Nepřekonatelná Krása: Červené květy této odrůdy jsou opravdovým skvostem, který vynikne v každé sbírce.

Vynikající Aroma: Sladké, ovocné aroma s nádechem červeného ovoce a koly, doplněné tóny citrusů a kadidla, zanechá nezapomenutelný čichový zážitek.

Ideální pro Extrakci: Kompaktní pupeny pokryté hojnou pryskyřicí jsou ideální pro všechny typy extrakcí, poskytují vysokou kvalitu a čistotu.

Pozitivní Účinky: Silný, ale příjemný účinek této odrůdy povzbudí vaši představivost a zlepší náladu.

Odolnost a Výtěžnost: Navzdory své kráse a kvalitě, Diablo Rojo XL Auto® je rostlina s vysokou odolností a výtěžností, dělající ji vhodnou pro pěstitele všech úrovní zkušeností.

800 1333 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme Vám Sweet Seeds® – Diablo Rojo XL Auto, mistrovské dílo genetického inženýrství a nejnovější přírůstek do vaší sbírky autoflower semínek konopí. Tato exkluzivní odrůda kombinuje vše, co milovníci konopí hledají: nezapomenutelnou krásu, neodolatelnou vůni a příjemný účinek, který povzbudí vaši mysl a tělo.

Zrozena z legendárního spojení Dark Devil Auto® a Strawberry Cola Auto, Diablo Rojo XL Auto® je nejen vizuálně ohromující s jejími červenými květy, ale také poskytuje nevídanou zkušenost díky svému jedinečnému aroma a účinku. Rostliny této odrůdy jsou synonymem síly a krásy, s bohatými postranními větvemi a kompaktními pupeny, které jsou doslova potažené pryskyřicí. Tyto vlastnosti dělají Diablo Rojo XL Auto® ideální volbou pro milovníky extrakce a sběratele, kteří hledají něco výjimečného.

Nenechte se zmást její krásou – tato odrůda je stejně silná jako krásná. Nabízí intenzivní, ale příjemný účinek, který povzbudí vaši tvořivost a podpoří konverzaci. Je to dokonalý společník pro chvíle, kdy hledáte inspiraci, nebo když si chcete jen užít příjemně strávený čas s přáteli.

Neváhejte a dopřejte si Sweet Seeds® – Diablo Rojo XL Auto, odrůdu, která přináší nejen úžasný vizuální a čichový zážitek, ale také nezapomenutelné chvíle uvolnění a tvořivosti. Buďte průkopníkem ve světě konopí a objevte kouzlo Diablo Rojo XL Auto®.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Šťastný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!