Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto | Autoflower semínka konopí

Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto | Autoflower semínka konopí

Jedinečná Aroma a Chuť: Užijte si nepřekonatelnou kombinaci sladkých citrusových vůní a zemitých tónů s nádechem zralých mandarinek a manga.

Robustní a Kompaktní Rostliny: Díky silným větvím a hustým pupenům jsou tyto rostliny ideální pro efektivní pěstování a maximalizaci výnosu.

Vyvážené Účinky: Perfektní kombinace povzbuzující energie a relaxačního klidu, která povznese vaši mysl a uvolní tělo.

Snadné Pěstování: Jako samonakvétací a feminizovaná semena jsou Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto ideální i pro méně zkušené pěstitele.

Špičková Genetika: Využijte výhody pečlivě vybraných genů pro výjimečnou kvalitu a výkon.

800 1334 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto, revoluční autoflower semínka konopí, která jsou určena k posunutí vašich pěstitelských horizontů do zcela nových dimenzí. Tyto feminizované, samonakvétací semínka 6. generace představují skvělý průlom v pěstování, kombinující nejlepší vlastnosti svých předků do jedinečného kmenu, který je tak aromatický, že vás jeho vůně doslova pohltí.

Při vývoji Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto bylo kříženo to nejlepší z obou světů. Vynikající klon Jet Fuel (Aspen OG x High Country Diesel), jeden z nejvíce ceněných členů rodiny Diesel, byl spojen s hybridem dvou nejaromatičtějších samonakvétacích odrůd Sweet Seeds – Cream Mandarine XL Auto® a Orange Apricot Glue XL Auto®. Výsledkem je rostlina s robustní, kompaktní strukturou, silnými větvemi a hustými, vysoce aromatickými, pryskyřičnými pupeny, které jsou pravou esencí sladkých citrusových vůní doplněných zemitými tóny.

Nejenže je tento kmen vizuálně okouzlující, ale jeho chutě jsou opravdu jedinečné. Zralé mandarinky se snoubí s tóny manga, vytvářející chuťový zážitek, který si budete chtít vychutnat znovu a znovu. Navíc vyvážený a povzbuzující účinek tohoto kmene povznese vaši mysl a uvolní tělo, kombinující energii Jet Fuel s klidným, relaxačním vlivem Cream Mandarine XL Auto® a Orange Apricot Glue XL Auto®.

Nečekejte, začněte pěstovat Sweet Seeds® – Jet Fuel Mandarine XL Auto dnes a užijte si nejvyšší kvalitu, kterou vaše zahrada může nabídnout. Vaše smysly budou ohromeny a vaše pěstování dosáhne nových výšin.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!