Sweet Seeds® – Jealousy Z XL Auto | Autoflower semínka konopí

Prodej

Sweet Seeds® – Jealousy Z XL Auto | Autoflower semínka konopí

Extra Velká Produkce – Odrůda 6. generace zaručuje výjimečně velké výnosy, díky silným stonkům a větvím schopným nést těžkou váhu poupět.

Unikátní Terpenový Profil – Nabízí komplexní, intenzivní aroma s kořeněnými, sladkokyselými tóny, které osloví i ty nejnáročnější znalce.

Estetická Krása – Fialově zbarvená poupata na začátku kvetení představují vizuální lahůdku, která dodává pěstování extra rozměr.

Uvolňující a Veselý Efekt – Ideální pro podněcování kreativity, inspirace a celkové pohody, díky vyváženému efektu mezi indikou a sativou.

Snadné Pěstování – Díky své robustní povaze a samonakvétacím vlastnostem je ideální volbou pro začátečníky i zkušené pěstitele, kteří hledají spolehlivou a výnosnou odrůdu.

640 1067 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám revoluční novinku ve světě samonakvétacích konopných semen – Sweet Seeds® Jealousy Z XL Auto. Tato odrůda je plodem pokročilé hybridizace, kombinující nejlepší vlastnosti Californian Jealousy a Sweet Mandarine Zkittlez XL Auto® od Sweet Seeds. Výsledkem je feminizovaná, samonakvétací odrůda 6. generace, která nabízí vše, co si může pěstitel přát – robustnost, obrovské výnosy a nezapomenutelný zážitek.

Jealousy Z XL Auto je dokonalým vyvážením mezi indikou a sativou, vytvářející rostliny s pevnými stonky a větvemi, schopné unést těžkou váhu velkorysých poupět. Tato odrůda se pyšní vizuálně atraktivními, fialově zbarvenými poupěty na počátku kvetení, které se postupně transformují v plně zformované, krystaly trichomů pokryté skvosty.

Aroma a chuťový profil Jealousy Z XL Auto jsou jednoduše nepřekonatelné. Připravte se na intenzivní vlnu kořeněných, sladkokyselých vůní, propletených tóny Sour Diesel, čerstvých pomerančů a dřevitým, zemitým podtónem. Tento komplexní terpenový profil zajistí, že každé kouření bude nezapomenutelným zážitkem.

Nejenže Jealousy Z XL Auto vyniká svými vizuálními a chuťovými kvalitami, ale také nabízí příjemný, uvolňující efekt, který podněcuje veselost, kreativitu a stimuluje představivost. Ideální volba pro ty, kteří hledají inspiraci, nebo jen chvíli pohody a relaxace.

Nenechte si ujít příležitost získat tuto exkluzivní odrůdu do vaší sbírky. Sweet Seeds® Jealousy Z XL Auto je zárukou spokojenosti, ať už jste začínající pěstitel nebo zkušený konopný connoisseur.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Šťastný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

115 – 165 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!