Sweet Seeds® – Papaya Zoap Auto | Autoflower semínka konopí

Sweet Seeds® – Papaya Zoap Auto | Autoflower semínka konopí

Exkluzivní Genetika: Jedná se o unikátní polyhybrid s americkou genetikou, který nabízí nepřekonatelnou kvalitu a originalitu.

Nepřekonatelná Aroma: Směs sladkých a zemitých tónů dodává každému kouřovému zážitku novou dimenzi.

Vysoce Pryskyřičná Rostlina: Vynikající pro výrobu koncentrátů díky své vysoké pryskyřičnosti.

Veselý a Relaxační Účinek: Ideální pro stimulaci kreativity nebo pro zlepšení soustředění při rutinních úkolech.

Robustní Růst: Silná a vysoce rozvětvená struktura s množstvím poupět zaručuje bohatou úrodu.

800 1334 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Sweet Seeds® – Papaya Zoap Auto, samonakvétací semínka konopí 9. generace, která představují vrchol kvality a inovace v oblasti genetiky konopí. Tento jedinečný polyhybrid je výsledkem pečlivého křížení čtyř vysoce kvalitních kmenů s americkou genetikou, což z něj činí průkopníka v aromatu, chuti a účinku.

Proč si vybrat právě Sweet Seeds® – Papaya Zoap Auto? Protože nabízí mnohem více než jen samonakvétací rostlinu. Nabízí zážitek. Jeho výjimečná kombinace sladkého aroma mango, papáji a citrusů se zemitými, kouřovými a kořeněnými tóny je smyslovou pochoutkou, která oživí každý smysl. A díky vyváženému polyhybridu indiky a sativy si můžete užít rostlinu s silnou, vysoce rozvětvenou strukturou, která slibuje hojnost poupět na každé rostlině.

Nejenže tato rostlina vypadá nádherně s potenciálním fialovým nádechem ke konci kvetení, ale také nabízí veselý a relaxační účinek, který stimuluje představivost a zároveň pomáhá soustředit se. Je ideální pro ty, kteří hledají inspiraci nebo potřebují pomoc při zvládání tvůrčích či rutinních úkolů.

Sweet Seeds® – Papaya Zoap Auto není jen semínko. Je to vstupenka do světa nekonečných možností, kde kvalita, aroma a účinek jdou ruku v ruce. Dopřejte si nejlepší z nejlepších a objevte, co všechno může vaše zahrada nabídnout.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!