Ministry of Cannabis – ULTRA WHITE AMNESIA | Feminizovaná semínka konopí

Tato sativa-dominantní rostlina se snadno pěstuje, přizpůsobí se takřka jakémukoliv způsobu pěstění, rychle kvete, má skvělou chuť i vůni a obsahuje až 22 % THC. Ultra White Amnesia navozuje velmi silný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který se perfektně hodí do společnosti. V interiéru dokáží vyprodukovat až 480 gramů velmi silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

377 755 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Ultra White Amnesia je výjimečná odrůda konopí od SeedBanky Ministry of Cannabis, která vznikla křížením legendárních odrůd White Widow a Amnesia Haze.

Výsledkem je přímo fantastická konopná rostlina, která v sobě kombinuje účinky obou svých rodičů.

Tato sativa-dominantní rostlina se snadno pěstuje, přizpůsobí se takřka jakémukoliv způsobu pěstění, rychle kvete, má skvělou chuť i vůni a obsahuje až 22 % THC.

Produkuje velké, velmi husté a extrémně pryskyřičnaté palice, které jsou před koncem období květu tak těžké, že je třeba větve rostliny nějakým způsobem podepřít.

Ultra White Amnesia navozuje velmi silný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který se perfektně hodí do společnosti.

Je to velmi dobrý model pro kuřáky s vysokou tolerancí na THC. Nováčci by však k němu měli přistupovat opatrně.

Semínka konopí odrůdy Ultra White Amnesia kvetou přibližně 9 týdnů a mohou se snadno pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dokáží vyprodukovat až 480 gramů velmi silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Když je budete pěstovat venku, budou připravena ke sklizni začátkem října a vyprodukují v průměru 500 gramů konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

vyska-rostlin

,

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Kreativní, Sociální, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

475 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

480-550 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!