Pyramid seeds – Auto Amnesia Gold | Samokvetoucí semínka marihuany

Prodej

Pyramid seeds – Auto Amnesia Gold | Samokvetoucí semínka marihuany

Tato výjimečná semínka marihuany byla vytvořena křížením dvou vysoce stimulačních odrůd: Lennon a Amnesia Haze. Výsledná rostlina má čistý efekt, zraje po 80 dnech od vyklíčení semen a vyprodukuje vám až 450 g/m2 sladce citrusové marihuany. Auto Amnesia Gold je Sativa dominantní odrůda, která dorůstá výšky kolem 80 cm.

169 699 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tato výjimečná autoflower semínka marihuany Auto Amnesia Gold od Pyramid Seeds byla vytvořena křížením dvou vysoce stimulačních odrůd: Lennon a Amnesia Haze. Zachovává si všechny své původní vlastnosti, feminizované varianty Amnesia Gold hlavně však chuť Haze.

Autoflower semínka marihuany Auto Amnesia Gold tvoří Sativa dominantní odrůdu. Dorůstá výšky kolem 80 cm, má dobře rozvětvenou strukturu, na Sativu rychle roste a vytváří silné větve.

Je vysoce doporučována pěstovat outdoor, i když se jí dobře daří i indoor. Pokud je vysazena přímo do země, bude vypadat jako vánoční jedle se silnými větvemi a plnými palicemi.

Konopí má velmi intenzivní sladce citrusovou chuť, která vašim chuťovým buňkám poskytne opravdu velmi zajímavý koktejl chutí. Díky vysokému obsahu THC je jeho efekt velmi silný a dlouhotrvající s cerebrálním účinkem, který je čistý, klidný, vzrušující a kreativní.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Kreativní, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!