Barney’s Farm – CHEESE™ | Feminizovaná semínka konopí

Díky senzačnímu efektu odrůdy Cheese se budete cítit jako ve snu. Vyvolává totiž velice příjemně vyvážený účinek, který je euforický i uvolňující a skvěle se hodí do společnosti. Díky tomuto modelu se vám každý všední den bude zdát o něco zářivější. Dejte si však pozor na dávkování, protože je velmi silný a mohl by nezkušené kuřáky poslat přímo na trestnou lavici (do nejbližší postele či pohovky).

705 1735 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Cheese™ od SeedBanky Barneys Farm vychází z původní odrůdy UK Cheese, jež vznikla v komunitě starých squatterů žijících severně od Londýna již v 80. letech minulého století. Feminizovaná semínka konopí od Barney’s Farm.

Sýr (Cheese) je vysoce výnosný a snadno pěstitelný konopný hybrid, jenž se stal téměř okamžitě po svém uvedení hitem po celé Anglii a později i po celém světě. Má totiž unikátní vůni zralého sýra a produkuje až neuvěřitelné množství bočních větví. Větve jsou obsypané krásně lesklými sýrovými lahůdkami. I méně zkušení pěstitelé budou schopni v interiéru sklízet 500 až 600 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Opravdovým expertům vynese tato konopná dáma více než 1 kilogram na jednu rostlinu. A to vše po pouhých osmi týdnech kvetení!

Díky senzačnímu efektu odrůdy Cheese se budete cítit jako ve snu. Vyvolává totiž velice příjemně vyvážený účinek, který je euforický i uvolňující. Cheese™ skvěle se hodí do společnosti. Díky tomuto modelu se vám každý všední den bude zdát o něco zářivější. Dejte si však pozor na dávkování! Cheese™ je velmi silný a mohl by nezkušené kuřáky poslat přímo na trestnou lavici (do nejbližší postele či pohovky).

Je to ideální volba pro ostřílené kuřáky.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!