Expert Seeds – CRITICAL GORILLA | Feminizované semínka konopí

Critical Gorilla je lahodná marihuana s až překvapivě sladkou chutí, štiplavou vůní a extrémně silným efektem.  Critical Gorilla vás již krátce po prvním pořádném potáhnutí doslova usadí do nejbližší pohovky či židle, a vyvolá velmi příjemný pocit uvolnění a spokojenosti. Je to také přímo špičkové konopí pro intimní chvilky s vaším partnerem.

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Critical Gorilla je excelentní odrůda konopí od Expert Seeds, která vznikla spojením rychle kvetoucí odrůdy Critical a super silné Gorilla Glue #4. Výsledkem je lahodná marihuana s až překvapivě sladkou chutí, štiplavou vůní a extrémně silným efektem. 

Tato konopná krasavice se navíc snadno pěstuje, a v interiéru kvete pouze 55 dní. Její šťavnaté, husté a příjemně sladké palice vyrůstají z poměrně podsadité, středně vysoké rostliny, jejíž výnos se může vyšplhat až na 550 gramů z jednoho metru čtverečního. Critical Gorilla je sice opravdu parádní konopíčko pro rekreační uživatele, ale skvěle se hodí i pro lékařské využití, protože zmírňuje nevolnost, zlepšuje chuť k jídlu a léčí záněty i revmatismu.

Znáte známé rčení, že protiklady se rádi přitahují? V případě této odrůdy se to vyplnilo do puntíku. Critical a Gorilla Glue mají natolik odlišné účinky, že jejich spojením vznikl parádní efekt, který vám v hlavě způsobí doslova ohňostroj. Tato odroda vás již krátce po prvním pořádném potáhnutí doslova usadí do nejbližší pohovky či židle. Vyvolá velmi příjemný pocit uvolnění a spokojenosti. Je to také přímo špičkové konopí pro intimní chvilky s vaším partnerem.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný, Vzrušující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!