Expert Seeds – CRITICAL LIGHTS | Feminizované semínka konopí

Critical Lights je nádherný indika-dominantní hybrid s obrovskými výnosy. Je to potomek mateřských odrůd Critical a Northern Lights #5, což jsou samy o sobě slavné konopné legendy. Critical Lights je snadno pěstitelná a zároveň všestranná odrůda konopí, která se hodí pro úplné začátečníky i pokročilé kultivátory.

657 1807 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Critical Lights od Seed Banky Expert Seeds je nádherný indika-dominantní hybrid s obrovskými výnosy. Je to potomek mateřských odrůd Critical a Northern Lights #5, což jsou samy o sobě slavné konopné legendy. Critical Lights je snadno pěstitelná a zároveň všestranná odrůda konopí, která se hodí pro úplné začátečníky i pokročilé kultivátory.

Tato parádní konopná rostlina od SeedBanky Expert Seeds má tak velké a těžké palice, že se její větve musí podpírat, aby se v době květu zabránilo jejich praskání, či dokonce odlamování. Navzdory tak velkým výnosům jeto  však stále středně vysoká rostlina, která kvete pouhých 56 dní. Má přímo fantasticky kořenitou a ovocnou chuť i vůni s lehce zemitým podtónem, která vám připomene skvělá osmdesátá léta (tedy pokud samozřejmě patříte mezi pamětníky) .

Critical Lights obsahuje až 21 % THC a její silný a extrémně příjemný efekt je poměrně dlouhotrvající. Tento parádně psychoaktivní účinek navíc nastupuje skoro ihned po prvním pořádném „hitu“ a jelikož jde o takřka stoprocentní indiku, je převážně relaxační. Proto se také nejlépe hodí k příjemně uvolňujícímu odpočinku na konci těžkého pracovního dne. Výborně se též hodí k léčbě bolestí všeho druhu, nebo k navození ničím nerušeného spánku.

Je to silné, mega výnosné a rychle kvetoucí konopí s výbornou chutí, které se snadno pěstuje. Co více si můžete přát?

Rodokmen : Critical X Northern Lights #5

Genetika :  indika 90 % – sativa 10 %

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

1250 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!