Sweet Seeds® – Crystal Candy XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Sweet Seeds® – Crystal Candy XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Crystal Candy XL Auto je nová samonakvétací odrůda SeedBanky Sweet Seeds, která je na „automat“ opravdu velice vysoká a produkuje přímo mamutí výnosy. Toto unikátní konopí vzniklo křížením těch nejlepších fenotypů odrůdy Crystal Candy Auto.

Tato špičková genetika byla vyvinuta ve zvláštním pěstitelském programu, speciálního oddělení Sweet Seeds R + D, jehož cílem je objevovat zajímavé, nádherné a příjemně sladké modely.

324 6459 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Crystal Candy XL auto aufoflowering semena konopi jsou samonakvétací odrůda SeedBanky Sweet Seeds. Na „automat“ opravdu velice vysoká a produkuje přímo mamutí výnosy. Toto unikátní konopí vzniklo křížením těch nejlepších fenotypů odrůdy Crystal Candy Auto.

Tato špičková genetika byla vyvinuta ve zvláštním pěstitelském programu, speciálního oddělení Sweet Seeds R + D. Jehož cílem je objevovat zajímavé, nádherné a příjemně sladké modely.

Palice odrůdy Crystal Candy XL Auto mají příjemně sladkou ovocnou vůni, doplněnou odstíny kyselých jahod a zralých melounů. Připomíná ovocné žvýkačky nebo želé. Palice jsou navíc velmi pryskyřičnaté a obsahuji až 19 % THC.

Autoflower semena konopí Crystal Candy XL budou připravena ke sklizni za pouhých 8 týdnů od vyklíčení semen a její výška se snadno přehoupne přes 1 metr. Výnos se bude v interiéru pohybovat mezi 425 až 650 gramy na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud se vysadí venku, může být výnos 60 až 300 gramů z jediné rostliny.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 300 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!