Dutch Passion – AUTO CRITICAL ORANGE PUNCH® | Samonakvétací semínka konopí

Auto Critical Orange Punch je komerční samonakvétací rostlina, vysoký výnos v kombinaci s jejími květy bohatými na THC ji činí velmi oblíbenou v samonakvétací komunitě. Tento kmen má velmi ovocný terpenový profil s převážně sladkokyselými tóny pomeranče, citronu a hašiše!

399 775 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto Critical Orange Punch od Seed Banky Dutch Passion je velmi chutná odrůda konopí! Její genetické pozadí poskytuje citrusově dominantní aroma a chuťový profil. Většina fenotypů voní velmi ovocně a sladce. Citrusy, pomeranče a sladké mandarinky jsou nejznámější vůně a chutě tohoto samonakvétacího květu bohatého na THC. Některé rostliny mohou mít také zemité a piniové tóny, ale ty jsou obvykle méně dominantní. Při inhalaci chutná hlavně po citrusech, pomeranči a citronu. Mnoho lidí navíc zažívá zemitější chuť hašiše, díky čemuž je celkový zážitek z kouření zcela jedinečný.

Auto Critical Orange Punch je samonakvétací kmen se solidním výnosem. I pro začínajícího pěstitele je možné s tímto samonakvétacím králem dosáhnout velmi vysokých výnosů. Nevyžaduje žádné speciální pěstitelské techniky ani extrémní hnojení. Ve správných podmínkách z ní může vyrůst statný samokvetoucí květ s pěkným hustým hlavním květem a mnoha těžkými bočními květy. Je známá svými plnými květy, které mohou růst tak silné jako paže, s několika listy. Velmi snadno se ořezává a silná pryskyřičná vrstva zajišťuje vynikající střih nůžek.

Genetika: Orange Punch X Auto Kritical Bilbo

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!