Expert Seeds – BLUEBERRY GLUE | Feminizované semínka konopí

Expert Glueberry je monumentální odrůda konopí od SeedBanky Expert Seeds, jež vznikla křížením lahodné Blueberry se silnou Gorilla Glue #4.

Tento indika-dominantní hybrid obsahuje až 23 % THC a jeho silný efekt vás takřka ihned po prvním hitu vezme na parádní mentální jízdu, která se podobá horské dráze.

765 2095 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Blueberry Glue je monumentální odrůda konopí od SeedBanky Expert Seeds, jež vznikla křížením lahodné Blueberry se silnou Gorilla Glue #4.

Tento indika-dominantní hybrid obsahuje až 23 % THC. Jeho silný efekt vás takřka ihned po prvním hitu vezme na parádní mentální jízdu, která se podobá horské dráze. Toto špičkové konopí se výborně hodí k plnění nejrůznějších domácích prací, nebo k provozování vašeho oblíbeného sportu. Poté, co odezní prvotní euforické a energizující pocity, se můžete těšit na příjemný relaxační účinek, který naplní váš mozek spoustou různých pozitivních myšlenek.

Blueberry Glue navíc se hodí pro utišení bolestí všeho druhu, zlepšuje chuť k jídlu, zahání migrény i deprese a skvěle povzbuzuje.

Tato konopná krasavice produkuje nádherně husté palice s lesklými pryskyřičnými kuličkami a dokáže vyprodukovat extrémně vysoké výnosy (zejména venkovní výnos u samonakvétací verze je až neuvěřitelný).

Je to opravdu výjimečné konopí s obrovským výnosem, silným efektem a výbornou, sladce ovocnou chutí.

Rodokmen : Gorilla Glue #4 X Blueberry

Genetika :  65 % indika – 35 % sativa

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 700 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!