Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – EXPERT HAZE | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - EXPERT HAZE | Feminizované semínka konopí

Expert Haze je téměř čistá sativa, která se proslavila zejména svým extrémně euforickým a silně psychoaktivním účinkem.  Je to ideální sativa pro pěstování venku i uvnitř, dokonce i v chladnějších klimatech. . Při kouření mají chuť jako kadidlo smíšené s ovocem a vonným dřevem.

 

887 2420 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Expert Haze je téměř čistá sativa, která se proslavila zejména svým extrémně euforickým a silně psychoaktivním účinkem. Tato konopná holka vznikla z legendárního Super Silver Haze, jenž bylo kříženo s vynikající odrůdou Laos.

Super Silver Haze je konopná legenda, o které jste už jistě slyšeli, a Laos je stoprocentní sativa z Laoské lidově demokratické republiky, což je stát v jihovýchodní Asii, který sousedí s Vietnamem, Kambodžou, Thajskem a Čínou. Konopí se v Laosu pěstuje po staletí, a i přesto, že je v současnosti nelegální, je stále široce dostupné. Zejména v turistické oblasti Vang Vieng je konopí otevřeně prodáváno v barech i restauracích. V menu tu naleznete tradiční „šťastnou pizzu“ a mnoho jiných pokrmů, které vás zaručeně rozveselí. Díky otevřenosti tamní společnosti se stal Vang Vieng známou turistickou destinací, kde můžete ochutnat nejenom konopí, ale také psychedelické houbičky nebo opium.

Expert Haze je pěkné rozvětvená rostlina s relativně krátkou dobou květu, která produkuje velmi vysoké výnosy. Je to ideální sativa pro pěstování venku i uvnitř, dokonce i v chladnějších klimatech. Skvěle se jí daří zejména v pěstebních systémech SOG a ScrOG, kde vytváří tak velké a těžké palice, že se její větve musí podpírat, aby se zabránilo jejich ohnutí, nebo dokonce zlomení. Palice jsou též velice pryskyřičnaté a obsahují až 21 % THC. Při kouření mají chuť jako kadidlo smíšené s ovocem a vonným dřevem.

Pokud hledáte konopí, jenž vám navodí silně euforický a psychoaktivní zážitek, pak jste na správné adrese…

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 900 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – EXPERT HAZE | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *