Prodej

FastBuds – ZKITTLEZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Zkittlez Auto je samonakvétací odrůda konopí od SeedBanky Fast Buds, která se vyznačuje velmi vysokým obsahem THC a lahodně sladkou chutí.

406 14150 
284 9905 

SUPER FAST SLEVA 30%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

SUPER FAST SLEVA 30%!

Zkittlez auto FastBuds jsou samonakvétací odrůda konopí od SeedBanky Fast Buds. Vyznačuje se velmi vysokým obsahem THC a lahodně sladkou chutí.

V poslední době se na konopném trhu objevilo mnoho lahodných odrůd, ale žádná z nich není sladká tak, jako je Zkittlez. Pěstitelé z Fast Buds vytvořili tuto špičkovou odrůdu z ultra stabilního a třikrát zpětně kříženého modelu Zkittlez Z3.

Zkittlez – již po zaslechnutí tohoto jména si dokážete představit, co dostanete. Sladká vůně čokolády zcela naplní váš pěstební stan nebo místnost a již nikdy nebudete chtít zkusit nic jiného.

Tento indica-dominantní hybrid s vysokým obsahem THC v sobě spojil to nejlepší ze sativ i indik, aby vytvořil špičkový model se stejnou genetickou linií jako klasický Zkittlez. Díky samonakvátací genetice vykvete za poloviční čas.

Jeho silný a dlouhotrvající efekt se skvěle uklidňujícími účinky je ideální pro noci strávené s přáteli. Nebo také pro večerní relaxaci na vašem oblíbeném gauči. Sice vás nenaplní energií jako čistá sativa, ale ani vás neuzamkne na gauči.

Zkittlez auto FastBuds jsou stejně vhodná pro vnitřní, tak i venkovní pěstování. Bude připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení.

V ideálních podmínkách dorostou do výšky 70 až 100 cm a vyprodukují až 300 gramů velmi silného a lahodného konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 300 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!