Advanced seeds – Gelato #33 FAST | Feminizované semena konopí

Gelato #33 FAST je vylepšená (rychleji kvetoucí) verze původní oblíbené odrůdy Gelato #33 od SeedBanky Advanced Seeds. Tento hybridní kříženec obsahuje geny takových legend jako je Sunset Sherbert, či Girl Scout Cookies, díky nimž má skvělou chuť a velmi vysoký obsah THC (až 24 %).

211 960 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Gelato #33 FAST je vylepšená (rychleji kvetoucí) verze původní oblíbené odrůdy Gelato #33 od SeedBanky Advanced Seeds.

Tento hybridní kříženec obsahuje geny takových legend jako je Sunset Sherbert, či Girl Scout Cookies. Díky nimž má skvělou chuť a velmi vysoký obsah THC (až 24 %). Je to výborná konopná rostlina s vysokým růstovým potenciálem, která vám venku vyroste do výšky až 2,5 metru a kvete pouhých 55 dní. Díky tomu ušetříte spoustu peněz za energii, pokud plánujete pěstování v interiéru, a nemusíte se bát ani příchodu podzimních dešťů, jelikož venku bude připraven ke sklizni do poloviny září.

Gelato #33 FAST se snadno pěstuje v interiéru i venku a v obou případech vám vyprodukuje velké a krásně pryskyřičnaté palice. Má o něco nižší výnosnost než originál, ale stále z něj získáte krásných 500 až 550 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Chuť i vůni má stejnou jako originál: je příjemně sladká a mísí se v ní citrusové příchutě se zemitými tóny.

Je to výborný model pro milovníky silných a lahodných indik. Výrobci konopných extraktů si Gelato #33 FAST přímo zamilují.

Gelato #33 FAST

Genetika: (Sunset Sherbet X GSC Thin Mints) X ?

Doba květu uvnitř: 45 až 55 dní

Kdy sklízet venku: v polovině září

Výška uvnitř: 80 až 110 cm

Výška venku: 190 až 240 cm

Výnos: 500 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 24 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Celebrální, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!