Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – GORILLA BANANA | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds – GORILLA BANANA | Feminizované semínka konopí

Gorilla Banana je podle genetiky sice indika, ale při kouření zjistíte, že má primárně povznášející a euforický efekt, který vám navodí parádní náladičku a nepřilepí vás k pohovce či židli jako klasická indika. Je to vlastně dokonalý model pro kouření kdykoli během dne, který skvěle zabaví vás i vaše přátele. Také se výborně hodí pro všechny druhy sportovních aktivit.

 

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Když se pěstitelé ze SeedBanky Expert Seeds pokoušeli spojit legendární konopnou odrůdu Gorilla Glue #4 s lahodným Banana Kushem, ukázalo se, že banánový Kush je pro Gorillu ideální partner, protože výsledek tohoto křížení, jenž trefně pojmenovali Gorilla Banana, předčil veškerá jejich očekávání.

Gorilla Banana je velice lahodná indika, o které si kluci z Expert Seeds myslí, že to bude nový bestseller. Je to totiž snadno pěstitelné konopí, kterému se dobře daří v interiéru i exteriéru a má navíc i solidní výnos (až 650 gramů na jednu rostlinu). Podle genetiky to je sice indika, ale při kouření zjistíte, že má primárně povznášející a euforický efekt, který vám navodí parádní náladičku a nepřilepí vás k pohovce či židli jako klasická indika. Je to vlastně dokonalý model pro kouření kdykoli během dne, který skvěle zabaví vás i vaše přátele. Také se výborně hodí pro všechny druhy sportovních aktivit, od cyklistiky, až po jógu. Před samotným kouřením se však ujistěte, že máte v mobilu na rychlé volbě nastavené číslo do vaší oblíbené pizzerie, protože údajně způsobuje velice silnou “žravku”.

Tato konopná holka má nesmírně sladkou chuť s příjemnými tóny tropického ovoce (zejména banánů). Navíc obsahuje až 21 % THC a má i nadprůměrně vysoký obsah léčivého CBD. Proto se též často využívá k léčebným účelům: pomáhá zlepšit chuť k jídlu, tiší bolesti všeho druhu a pomáhá zahnat stres i deprese.

Gorilla Banana je prostě špičkové konopí, které si ihned zamilujete!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povznášející

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – GORILLA BANANA | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!