Expert Seeds – GORILLA CHEESE | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds – GORILLA CHEESE | Feminizované semínka konopí

Gorilla Cheese je velice silné konopí s parádní dieselovou příchutí, kterou výborně doplňuje pikantní sýrový podtón.  Tato konopná holka obsahuje 21 % THC. Má tak extrémně silný cerebrální efekt, že přímo uslyšíte, jak vám „bzučí“ v hlavě. Při větších dávkách má dokonce lehké halucinogenní účinky.

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

SeedBanka Expert Seeds vám přináší pravděpodobně nejlepší hybrid Dieselu a Skunku v celé konopné historii! Tento lehce sativa-dominantní konopný hybrid byl pojmenován Gorilla Cheese a ve svých genech obsahuje legendární odrůdy UK Cheese a Gorilla Glue #4.

Gorilla Cheese je velice silné konopí s parádní dieselovou příchutí, kterou výborně doplňuje pikantní sýrový podtón. Od všech předchozích kombinací Dieselu a Skunku se však odlišuje nejenom špičkovou chutí a vůní, ale také přímo extrémní produkcí pryskyřice. Tento model je opravdu ten nejlepší z nejlepších

Tato konopná holka obsahuje 21 % THC a zaručeně nezklame ani ty nejzkušenější kuřáky. Má totiž tak extrémně silný cerebrální efekt, že přímo uslyšíte, jak vám „bzučí“ v hlavě. Při větších dávkách má dokonce lehké halucinogenní účinky.

Pokud však patříte mezi nezkušené kuřáky, měli byste ji konzumovat jen velice opatrně, pokud nechcete, aby vás totálně odrovnala.

Co se samotného pěstování týče, Gorilla Cheese má nejradši, když si ji zasadíte v interiéru, a pěstujete ji metodou SOG. Pak má totiž vysoký potenciál vyprodukovat až 450 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pak sice umí vynést až 650 gramů na jednu rostlinu, ale musíme vás upozornit, že má ráda teploučko. Proto v našem chladnějším klimatickém pásmu doporučujeme jen venkovní pěstění ve skleníku

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Psychedelický

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!