Sweet Seeds® – Gorilla Girl XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Gorilla Girl XL Auto je žhavá novinka SeedBanky Sweet Seeds. Toto špičkové samonakvétací konopí je opravdu velice silné a produkuje přímo parádní výnosy.

Tato konopná holka vznikla křížením těch nejlepších odrůd z rodiny Cookies: Gorilla Girl a Sweet Gelato Auto. Díky tomu obsahuje až 25 % THC a vyvolává extrémně silný efekt.

521 8074 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Gorilla Girl XL auto samonakvétací semínka konopí jsou žhavá novinka SeedBanky Sweet Seeds. Toto špičkové samonakvétací konopí je opravdu velice silné a produkuje přímo parádní výnosy.

Tato konopná holka vznikla křížením těch nejlepších odrůd z rodiny Cookies: Gorilla Girl a Sweet Gelato Auto. Díky tomu obsahuje až 25 % THC a vyvolává extrémně silný efekt, což je u automatu velice nezvyklé. Několika zkušeným pěstitelům se dokonce povedlo tento limit ještě překročit.

Samonakvétací semínka konopí Gorilla Girl XL jsou sativa-dominantní konopná rostlina, která produkuje velké a husté palice s intenzivní a sladce ovocnou vůní. Sladce ovocná je i její chuť, jež je navíc doplněná o citrónové a zemité tóny.

Palice této nádherné rostliny mají navíc velice dlouhé trichomy a jsou zcela pokryté lepkavou pryskyřicí. Proto se také často využívají k výrobě konopných extraktů.

Pokud hledáte silné konopí, které by bylo připraveno ke sklizni již za 9 týdnů od vysazení semen, pak jste našli přesně to pravé.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!