Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Sweet Seeds® – Gorilla Girl XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Sweet Seeds® – Gorilla Girl XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Gorilla Girl XL Auto je žhavá novinka SeedBanky Sweet Seeds. Toto špičkové samonakvétací konopí je opravdu velice silné a produkuje přímo parádní výnosy.

Tato konopná holka vznikla křížením těch nejlepších odrůd z rodiny Cookies: Gorilla Girl a Sweet Gelato Auto. Díky tomu obsahuje až 25 % THC a vyvolává extrémně silný efekt.

521 8074 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gorilla Girl XL auto samonakvétací semínka konopí jsou žhavá novinka SeedBanky Sweet Seeds. Toto špičkové samonakvétací konopí je opravdu velice silné a produkuje přímo parádní výnosy.

Tato konopná holka vznikla křížením těch nejlepších odrůd z rodiny Cookies: Gorilla Girl a Sweet Gelato Auto. Díky tomu obsahuje až 25 % THC a vyvolává extrémně silný efekt, což je u automatu velice nezvyklé. Několika zkušeným pěstitelům se dokonce povedlo tento limit ještě překročit.

Samonakvétací semínka konopí Gorilla Girl XL jsou sativa-dominantní konopná rostlina, která produkuje velké a husté palice s intenzivní a sladce ovocnou vůní. Sladce ovocná je i její chuť, jež je navíc doplněná o citrónové a zemité tóny.

Palice této nádherné rostliny mají navíc velice dlouhé trichomy a jsou zcela pokryté lepkavou pryskyřicí. Proto se také často využívají k výrobě konopných extraktů.

Pokud hledáte silné konopí, které by bylo připraveno ke sklizni již za 9 týdnů od vysazení semen, pak jste našli přesně to pravé.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sweet Seeds® – Gorilla Girl XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!