Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – GORILLA X LILLY | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds – GORILLA X LILLY | Feminizované semínka konopí

Gorilla x Lilly od SeedBanky Expert Seeds je indica-dominantní konopná holka, která obsahuje až 25 % THC. Takto vysoký obsah THC dobře využijí nejenom zkušení kuřáci marihuany, ale výborně se hodí i pro lékařské využití (dobře léčí chronické bolesti a pomáhá při problémech se spánkem, úzkostí a stresem), nebo pro výrobu vysoce účinných olejů, mastí a konopných extraktů.

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Potřebujete si doma vypěstovat opravdu silnou marihuanu, protože standardní modely vám již nic “nedávají”? Tak na takové dilema nakonec narazí všichni veteráni, protože dlouhodobé kouření konopí nakonec zvýší vaši tolerance vůči THC na tak vysokou úroveň, že model, který u vás ještě před lety způsoboval parádní rauš, se vás dnes jich sotva dotýká. Naštěstí existuje mnoho konopných odrůd s monstrózně vysokým obsahem THC. Takovéto konopí dokáže totiž snadno “zhulit” i dlouholeté uživatele marihuany a konopná odrůda Gorilla x Lilly mezi ně rozhodně patří. Tato extrémně silná rostlina je totiž potomkem super účinné odrůdy Gorilla Glue #4 a špičkové Queen Mother.

Gorilla x Lilly od SeedBanky Expert Seeds je indica-dominantní konopná holka. Obsahuje až 25 % THC. Takto vysoký obsah THC dobře využijí nejenom zkušení kuřáci marihuany, ale výborně se hodí i pro lékařské využití (dobře léčí chronické bolesti a pomáhá při problémech se spánkem, úzkostí a stresem), nebo pro výrobu vysoce účinných olejů, mastí a konopných extraktů.

Jediný pořádný “hit” z bonga nebo jointu bude stačit většině kuřáků, aby si užili její mocný a příjemně ​​uvolňující efekt, který se dostaví takřka okamžitě a trvá dlouhé hodiny. Pokud z ní však chcete získat opravdové maximum, doporučujeme použít odrůdu Gorilla x Lilly k výrobě ohromujících poživatin.

Gorilla x Lilly má navíc velice silné a omamné aroma se štiplavou a sladko-kyselou ovocnou vůní na silném bylinném pozadí. Její lahodně sladká ovocná chuť pak dokáže udělat dojem i na zkušené konopné veterány.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500-600 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – GORILLA X LILLY | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!