Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – GORILLA x WHITE WIDOW | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - GORILLA x WHITE WIDOW | Feminizované semínka konopí

V SeedBance Expert Seeds spojili dvě největší konopné hvězdy ze svého katalogu a stvořili tak velice silnou a snadno pěstitelnou odrůdu: Gorilla x White Widow.

Gorilla x White Widow je indika-dominantní konopný hybrid, jenž obsahuje až 25 % THC. Jeho super relaxační a velice euforický efekt vás přímo knokautuje, takže se před samotným kouřením ujistěte, že máte poblíž buď nějaké pohodlné křeslo, či pohovku.

1100 2009 

  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gorilla x White Widow je indika-dominantní konopný hybrid, jenž obsahuje až 25 % THC !

V SeedBance Expert Seeds spojili dvě největší konopné hvězdy ze svého katalogu a stvořili tak velice silnou a snadno pěstitelnou odrůdu !

super relaxační a velice euforický efekt vás přímo knokautuje. Takže se před samotným kouřením ujistěte, že máte poblíž buď nějaké pohodlné křeslo, či pohovku. Jeho palice jsou navíc extrémně pryskyřičnaté, takže se výborně hodí i k výrobě vysoce kvalitních konopných extraktů.

Tento špičkový model patří mezi nejsilnější indiky na našem trhu a jen těžko budete hledat nějaké lepší konopí od konkurence. Gorilla x White Widow totiž kvete relativně krátkých 8 až 9 týdnů, snadno se pěstuje a produkuje velice solidní výnosy. V interiéru můžete počítat s výnosem až 500 gramů konopí na metr čtvereční a venku vám vynese přibližně 500 gramů na jednu rostlinu.

Gorilla x White Widow má skvělou sladko-kyselou chuť a při kouření vytváří pěkně hladký kouř, který naplní vzduch v celé místnosti svou štiplavě zemitou vůní. Díky své obrovské síle je často vyhledávána těmi nejzkušenějšími kuřáky. Radost jistě udělá i méně zkušeným jedincům, pokud ji budou kouřit s příslušným „respektem“.

Je to prostě velice výkonný a extrémně spolehlivý konopný hybrid s krátkou dobou květu, který určitě stojí za vyzkoušení.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – GORILLA x WHITE WIDOW | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!