Prodej

Humboldt Seed Organization – Mango OG Auto | Samokvetoucí semínka konopí

Vysoký výnos: Prožijte nadšení z bohaté sklizně, která překoná vaše očekávání, aniž byste museli investovat do náročné péče.

Intenzivní terpenový profil: Užijte si výjimečný buket, který obohatí vaše smysly a přenese vás do tropického ráje s každým nádechem.

Vyvážený účinek: Objevte dokonalou rovnováhu mezi relaxací a stimulací, která vám poskytne komfort bez pocitu přetížení.

Snadné pěstování: Ideální pro začátečníky i zkušené pěstitele – Mango OG Auto je vaše cesta k úspěchu bez potřeby zeleného palce.

701 1980 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Humboldt Seed Organization – Mango OG Auto, průkopníka mezi samokvetoucími semínky konopí, který přináší revoluci ve světě domácího pěstování. Pokud toužíte po bezstarostném zážitku pěstování s garancí ohromující úrody a nezapomenutelné aromatické symfonie, Mango OG Auto je vaše stopa k úspěchu.

Jste-li milovníkem jedinečné chuti a aroma a toužíte po rostlině, která zvládne od začátku do konce bez potřeby vaší neustálé pozornosti, připravte se na Mango OG Auto – genetické mistrovské dílo, které přináší sílu a kvalitu ve velmi snadno pěstovatelném balení.

Víme, že hledáte více než jen průměrnou rostlinu; chcete něco, co překročí vaše očekávání a dodá vaší zahradě zářivý nádech exotiky. Mango OG Auto je odpovědí na vaše sny o nejlepším z obou světů – účinnost a kvalita, která oslní vaše smysly a poskytne vám bohatou sklizeň s minimálním úsilím.

Nenechte se mýlit její nenáročností; Mango OG Auto je ztělesněním sofistikovanosti. Od prvního výhonku až po závěrečnou fázi květu, tato rostlina vás povede cestou aromatické extáze a harmonického účinku, který je tak vyvážený, že se stane vaším nezbytným společníkem pro relaxaci i inspiraci.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Stimulační

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!