Humboldt Seed Organization – OGKZ AUTO | Samokvetoucí semínka konopí

Vytvořeno z jednoho z nejžádanějších kmenů v katalogu HSO, seznamte se s novým OGKZ Auto. Tento evoluční hybrid mění autoflower hru. Výjimečná kvalita OGKZ představuje skok vpřed a odráží neúnavný výběr a práci vynaloženou na vytvoření genetiky nové generace.

813 2304 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

OGKZ Auto od Humboldt Seed Organization je samokvetoucí kmen konopí s dominancí Indika, který je velmi vyhledávaný v kopcích Mendocino, CA. Pokud si koupíte semena OGKZ Auto, budete mít možnost vychutnat si jedno z našich nejchutnějších hybridních kříženců roku.

Hybrid OGKZ Auto je úžasná rostlina marihuany, která vyzařuje terpeny a kvalitu. Po prvním šluku můžete „ochutnat duhu“. Delší růst se doporučuje uvnitř, zatímco venku se upřednostňuje skleník a suché, teplé, mírné a středomořské klima. Produkce pryskyřice je nadprůměrná.

Vůně semen OGKZ Auto je plynová a sladká, připomíná citrusové ovoce a cedr, zatímco intenzivní chuť je plynová s tóny borovice, kadidla, hroznů a skořice. Kmen konopí, který vytváří silný, dlouhotrvající, jasný, cerebrální účinek.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Relaxující, Uklidňující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

40 – 120 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!