Humboldt Seed Organization – OG KUSH AUTO | Samokvetoucí semínka konopí

Vlajkovou lodí Humboldt Seed Organization byl projekt OG Kush Auto, který byl vedoucím odvětvím po desetiletí ve vývoji autoflower. S neuvěřitelně vlhkými terpenovými výrazy se zdálo vhodné začít právě zde. Po šesti letech společnost Humboldt Seed Organization  pokračuje ve vývoji této řady a zdokonalování tohoto inovativního klenotu. OG Kush Auto je skutečné mistrovské dílo, které je třeba zažít.

813 2304 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

OG Kush Auto od Humboldt Seed Organization je samonakvétací kmen konopí s dominantní indika a samonakvétací verze ikonického OG Kush. Pokud si koupíte semena konopí OG Kush Auto, budete si moci vypěstovat vysoce kvalitní rychlou rostlinu, která zůstane věrná původní verzi bez ohledu na vaše zkušenosti.

OG Kush Auto jsou samonakvétací semínka konopí prestižního původu: OG Kush a Ruderalis. Této okouzlující malé rostlině konopí se dobře daří uvnitř i venku za předpokladu, že klima v oblasti není příliš vlhké. Poskytuje kompaktní pupeny potažené vonnou pryskyřicí. Buďte připraveni padnout do jeho spárů. Tento samonakvétací hybrid konopí má vůni s dominantními tóny oleje a citrusových plodů a chuť s tóny tropického ovoce, citronu, čističe, dieselu a koření. Účinek je typicky Indika, který vás zve k hlubokému a dlouhému odpočinku. Jeho tropické tóny proniknou místností, kamkoli půjde.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Uklidňující, Úleva od bolesti

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

30 – 100 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!