Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Jak to udělat, aby z vás nešlo cítit konopí?

jak bojovat proti zápachu z konopí?

Co udělat pro to, aby z vás nešlo konopí cítit?

Valná většina uživatelů konopí se nestydí za to, že si buď pravidelně, nebo jen občas zakouří tuhle magickou rostlinku. Ale na veřejnosti je to trochu jinak. Ne každý je takový tvrďák, že si otevřeně smotne brčko a mezi lidmi si ho zakouří. Když jste trochu v rauši, nepotřebujete, aby si na vás lidé z okolí ukazovali a měli nějaké nepatřičné řeči o vaší „vůni“, nebo stavu.

Pokud nechcete zbytečně pobuřovat vaše okolí, ale zároveň si nechcete upřít požitek z dobrého pokouření, následující informace by jste měli vstřebat opravdu rychle. Většinu z nich stejně znáte, ale proč si neosvěžit paměť?

Jak vypadat v pohodě a omezit aroma související s kouřením konopí? Těchto pět věcí musíte mít

Tento krátký, leč velmi praktický seznam je něco jako „Kápézetka“ (krabička poslední záchrany), pro každého kuřáka. Při správné kombinace těchto pomocníků na vás nikdo nepozná, že jste před chvíli kouřili velkého jointa, nebo třeba dýmku.

Chcete-li si v klidu zakouřit doma, asi nic z toho potřebovat nebudete, ale když jdete mezi lidi, tak mnohé z těchto pomocníků velmi rádi uvítáte.

1. Kapky do očí jsou známou klasikou

odstranění zarudnutí je klasika Tohle by jste měli mít povinně u sebe pořád. Zarudnutí oči je typickým příznakem užívání marihuany. Bohužel to jde skoro vždycky poznat, jelikož to většinou není jen o zarudlých očích.

Ale zůstaneme jen u zarudnutí. Kapky do oči dovedou „podrážděné“ oko uklidnit a zarudlé žilky během několika okamžiků zmizí. K takovým kapkám se většinou dostanete bez problému ve kterékoliv lékárně. Problém může představovat pouze zvědavá lékárnice, která by mohla vyžadovat nějaké potvrzení od lékaře, ale to se stává jen zřídka.

Kapky do jsou sice skvělé, ale podle některých studií dělají lidské oko až nepřirozeně bílé, jakoby umělé. Další studie jsou toho názoru, že kapky vaše oči hodně vysušují. Proto se jejich užívání nedoporučuje z dlouhodobého hlediska.

Jestli nosíte kontaktní čočky, doporučujeme používat i roztok ke zvlhčení. Oko bývá po kapkách docela suché a kontaktní čočka by mohla poškrábat rohovku. Onen roztok vám v této situaci zaručené pomůže.

A jak spolehlivě poznat, že jsou oči suché? Podle sucha v ústech. Když máte sucho v ústech, oči na tom budou stejně.

2. Mentolové bonbony, žvýkačky a ústní voda

žvýkačky odstraní zápach z konopí Stejně jako když si dáte cigaretu, nebo pivo, bude to z vás cítit. Konopí není výjimkou, jelikož aroma z něj je opravdu silné. A z úst půjde cítit vždycky.

Žvýkačky, nebo mentolové bonbony nosí lidi u sebe skoro pořád, takže po zakouření si něco z těchto variant dejte a problém se zápachem z úst bude mnohem menší. Jste-li po kouření stále doma a plánujete jít ven, doporučujeme použití kvalitní ústní vodu, nebo rovnou vyčištění zubů. Kombinace zubní pasty, ústní vody a žvýkačky už přebije jakýkoliv zápach a můžete vyrazit ven i v pěkně rozjetém rauši, aniž by to z vašeho dechu někdo poznal.

Jen pro pořádek, svěží dech je důležitý vždycky, nejen ihned po kouření konopí.

3. Roztoky a krémy na ruce taky fungují na neutralizaci zápachu z konopí

krém na ruce vám pomůže Když si umotáte brčko, nebo kouříte blunta, vaše prsty budou cítit po konopí a něco vám sem tam i ulpí na rukou.

Jak jednat v takovéto situaci? Malé balení aromatické dezinfekce by mělo úplně stačit. Odstraníte tím zápach z kouře na vašich prstech a zbytky materiálu z prstů (trocha z rozdrcených šišek zůstane na prstech). Možná se vám to zdá zbytečné, ale je to velmi praktické řešení. Jedinou nevýhodou je, že jsou pak vaše ruce suché.

Další možností je klasický krém na ruce s nějakou vůní. Nemá sice tak dobrý čistící efekt, ale spolehlivě si poradí se zápachem a hlavně nevysušuje pokožku.

4. Vlhké ubrousky

pomohou ubrousky? Už jste někdy byli tak mimo, že jste si museli umýt obličej studenou vodou a dát se tak trochu dohromady? Pokud ne, tak by to možná chtělo okusit trochu jinou odrůdu a vydat se do vesmíru.

Jde o to, že někdy je euforický stav tak silný, že si musíte chrstnout vodu do obličeje a nebo se rovnou profackovat, aby jste se vrátili zpátky do reality. No jo, ale co když nemáte po ruce žádnou vodu a nechcete si ubližovat fackami?

Odpovědí jsou vlhčené ubrousky. Bude to znít komicky, ale opravdu dovedou člověka pobrat z chvilkové letargie. Kvalitní vlhčené ubrousky pořídíte za pár korun. Problémem je, že ne vždy sebou nosíte balení takovýchto ubrousků, pokud jste někde venku, nebo v nějakém podniku. V tom případě vám přijde vhod toaleta a trochu tekoucí vody. Svůj účel to splní.

5. Tělový sprej, nebo voňavka

kolínská proti zápachu z konopí Někdy se stane, že si zakouříte doma, nebo například v autě a pak vyjdete ven mezi lidi. Pak se jen nestačíte divit, proč na vás najednou každý zírá a ne zrovna v dobrém. Jakmile z vás jde konopí cítit, neuděláte zrovna dobrý dojem na své okolí a hlavně si vás každý najednou začne nálepkovat.

A jelikož se nechcete dostat do nějaké negativní škatulky, doporučujeme po požití marihuany použít buď klasickou voňavku, nebo tělový sprej. Není to sice věc, kterou nosíte u sebe běžně, ale může se stát, že v autě něco z toho máte. Neostýchejte se tyto prostředky použít. Aroma z konopí bude pohlceno čerstvou a pronikavou vůní a nakonec třeba na někoho uděláte i dojem.

Měli by jste se vyvarovat užívání konopí v uzavřeném autě. Vaše oblečení pak bude cítit takovým způsobem, že nepomůže žádná voňavka ani sprej. Stáhnout okénko, nebo střechu je rozhodně lepší, než si krom oblečení takhle zasmradit celé auto a pak někomu něco vysvětlovat.

Další možnosti redukce zápachu z konopí

Výše zmíněná pětice by měla být součástí vaší kuřácké výbavy. Ale jsou i jiné způsoby, jak předejít nadměrnému zápachu z marihuany:

  • nestůjte proti větru, když zrovna kouříte.
  • mějte všechno pečlivě zabalené ve vzduchotěsném obalu, aby vám nešly cítit kapsy, nebo batoh s věcmi.
  • musíte-li kouřit v uzavřeném prostoru, otevřete okno a nechte dovnitř proniknout čerstvý vzduch.
  • k dosažení rauše nemusí být nutně zapotřebí samotné květy, ale třeba nějaké chuťovky.

Doufáme, že vám tyto jednoduché tipy přijdou vhod. Aroma z konopí se sice dá považovat za voňavé, ale někomu to prostě nebude dělat dobře a bude se na vás dívat skrz prsty. Nedejte tedy na sobě nic znát a vezměte si žvýkačku, nebo se navoňte sprejem. Uvidíte, že to bude ku prospěchu.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!