Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON NYC Sour D Auto | Autoflower semínka konopí

Exkluzivní Genetika: Vyvinuto ve spolupráci s legendou Mike Tysonem, nabízí toto semínko unikátní genetický profil a kvalitu.

Rychlý Růst a Vysoký Výnos: S rychlostí dozrávání a výnosy, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele, NYC Sour D Auto představuje ideální kombinaci efektivity a produktivity.

Nezapomenutelná Chuť: Unikátní kombinace chutí nafty, kyselosti a limetky nabízí jedinečný a osvěžující zážitek.

Silný a Rychlý Účinek: Připravte se na rychlý nástup euforie, kreativity a fyzického uvolnění, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Kompaktní a Efektivní: Ideální pro pěstitele s omezeným prostorem, kteří nechtějí obětovat výnos ani kvalitu.

675 1907 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme vám Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON NYC Sour D Auto, ztělesnění síly, rychlosti a nezapomenutelné chuti v jednom balení. Vytvořeno ve spolupráci s legendárním Mike Tysonem, toto autoflower semínko konopí představuje špičku v genetice a kvalitě, poskytující pěstitelům nejen úžasnou úrodu, ale i nezapomenutelný zážitek.

NYC Sour D Auto je výsledkem inovativního křížení mezi NY Diesel a Sour Diesel Auto, díky čemuž se můžete těšit na rychlou a efektivní odrůdu s dominantní sativou, která vám dodá energii a kreativitu, kdykoliv budete potřebovat. Tento unikátní kmen je ideální pro ty, kteří hledají rychlý a silný účinek, doprovázený vzácnými chutěmi nafty, kyselosti a limetky.

Navíc, díky své kompaktní velikosti a vysokému výnosu, je NYC Sour D Auto perfektní volbou pro pěstitele hledající maximální efektivitu a produktivitu, ať už pěstujete v interiéru nebo exteriéru. S touto odrůdou získáte všechny potřebné atributy pro úspěšnou sklizeň, aniž byste museli obětovat kvalitu nebo chuť.

Přesvědčte se sami, proč Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON NYC Sour D Auto stojí za to mít ve vaší sbírce.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Komunikativní, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!