Kannabia Seeds – B LEE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Autentická legenda mezi druhy Cannabisu. Citrus vlastní psychoaktivní vlastnosti a chuť, kterou jsme chtěli přenést na náš produktivní druh Rudelaris. Vytvořili jsme tak druh, který kombinuje rychlost, sílu a všestrannost při pěstování. B. LEE produkuje dlouhé a silné květy s charakteristickou vůní citronu. Tato rostlina je  hotová v osmi týdnech po vzklíčení.

702 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

B LEE auto od Kannabia Seeds je autentická legenda mezi druhy Cannabisu. Citrus vlastní psychoaktivní vlastnosti a chuť, kterou jsme chtěli přenést na náš produktivní druh Rudelaris. Vytvořili jsme tak druh, který kombinuje rychlost, sílu a všestrannost při pěstování. B LEE auto produkuje dlouhé a silné květy s charakteristickou vůní citronu. Tato rostlina je  hotová v osmi týdnech po vzklíčení.

Struktura ve formě keře vytváří tlusté a plné spodní větve. Květy B LEE auto jsou kompaktní, barvy naoranžovělé a pokryté trachomy. Je velmi rezistentní proti epidemiím, hmyzu a nemocem, které způsobují plísně.

Indoor můžete sázet při fotoperiodě 18. Hodin a to bez problému. Venku doporučujeme sázet od března do října.

Ve zkratce něco o legendě filmu a bojového umění.

Bruce Lee nebo také Lee Jun Fan (27. listopadu 1940, San Francisco – 20. července 1973, Hong Kong) byl herec, mistr a popularizátor bojových umění. Věnoval se tréninku bojových umění, což ho později dovedlo na filmové plátno. Svou hereckou prací ovlivnil natáčení a popularitu soudobých akčních filmů. Krátce po své smrti se stal legendou a dodnes je znám jako nejvlivnější osobnost bojových umění 20. století.

Genotyp: Citrus x Ruderalis

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Šťastný, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!