Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – LAVENDER | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - LAVENDER | Feminizované semínka konopí

Odrůda Lavender (také známá jako Soma #10) je super uklidňující konopí, které vás zbaví veškerého stresu jako mávnutím kouzelné hůlky. Tato indika-dominantní rostlina navíc skvěle chutná a voní jako pravá levandule.

635 1740 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Lavender Expert Seeds (také známá jako Soma #10) je super uklidňující konopí, které vás zbaví veškerého stresu jako mávnutím kouzelné hůlky. Tato indika-dominantní rostlina navíc skvěle chutná a voní jako pravá levandule.

Lavender byla původně vytvořena konopnou bankou Soma Seeds v Amsterdamu, což trochu vysvětluje její podivné jméno Soma #10. Přesné genetické složení odrůdy Lavender je tajné, ale proslýchá se, že vznikla křížením hned několika špičkových afghánských odrůd (Korean Big Skunk, Super Skunk a Afghani Hawaiian Haze). Díky tomu má i dobře vyvážený efekt, navzdory silnému, indika-dominantnímu složení.

Efekt je ze začátku hluboce relaxační, jako u čisté indiky. Přímo fyzicky pocítíte, jak se vám plazí po kůži a postupně prosakuje až do morku vašich kostí, dokud si najednou neuvědomíte, že jste totálně uvolnění. Pak vás však nečekaně zasáhne mocný nával euforie, který zcela nastartuje vaši mysl. Pocítíte podivnou motivaci, zlepší se vaše koncentrace i komunikační schopnosti, ale hlavně získáte velice dobrou náladu. Stále však zůstanete uvolnění a klidní.

Konopí s afghánskou genetikou se však neproslavilo pouze svými silnými účinky, pro které je lidé vyhledávají, ale má i jedinečný chuťový profil. Lavender má také nádherně exotický vzhled, protože v pozdější fázi kvetení často získává tmavě fialové, téměř až černé zabarvení.

Lavender Expert Seeds se též dobře pěstuje a skvěle funguje i v systémech SOG nebo ScrOG. Plné zralosti v interiéru dosáhne po 65 dnech kvetení a její výnos bude přibližně 450 gramů na metr čtvereční. Venku by pak měla dokvést začátkem října a vynést až 500 gramů na jednu rostlinu.

Je to všestranné konopí s vysokým obsahem THC a výbornou chutí.

Rodokmen : Afghani Hawaiian Haze X Korean Big Skunk X Super Skunk

Genetika : 80 % indika – 20 % sativa

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Stimulační

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – LAVENDER | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!