AKCE NA VŠECHNY SEMENA KONOPÍ OD ROYAL QUEEN SEEDS 20%

od 14.3.2018 do 31.3.2018 získáte na Growmartu 20% slevu na všechna semínka od Royal Queen Seeds

Představení SeedBanky Royal Queen Seeds

 

Kdo jsou Royal Queen Seeds

Royal Queen semínka cannabisŠpanělská společnost Royal Queen Seeds patří mezi nejrychleji rostoucí SeedBanky v Evropě. V RQS mají dlouholeté zkušenosti s pěstováním konopných semen a nabízí kvalitní feminizované, samonakvétací i CBD odrůdy za dobrou cenu.

Na trhu existuje obrovské množství různých druhů konopných semen a je zde i mnoho společností, které je prodávají, takže volba správných semen není vždy jednoduchá. V Royal Queen Seeds jsou hrdí na to, že nabízí dobrý výběr kvalitních konopných semen za dobrou cenu. (mají super poměr cena/výkon/kvalita)

Ať už dáváte přednost indice, sativě nebo samonakvétacím semínkům, v RQS vždy najdete to, co hledáte. Všechna jejich semena jsou také feminizovaná, což znamená, že už nebudete muset hlídat a odstraňovat samčí rostliny, které by znehodnotily vaši úrodu a můžete se více soustředit na samotnou péči o rostliny.

Semínka marihuany výherci soutěžíV nabídce SeedBanky RQS také naleznete mnoho vítězů konopných soutěží High Times Cannabis Cup.  Mezi nimi jsou klasické odrůdy, jako White Widow, Silver Haze, Northern Light nebo Amnesia Haze a také světově proslulé kmeny jako OG Kush, Critical a Skunk #1.

 

[products_slider title=“SEMENA ROYAL QUEEN“ per_page=“-1″ hide_free=“no“ show_hidden=“no“ animation_delay=“0″ z_index=““ product_in_a_row=“6″ category=“seminka-royal-queen“ layout=“default“ product_type=“all“ orderby=“rand“ order=“desc“ autoplay=“true“ animate=““ ]

Kromě toho mají v nabídce široký výběr samonakvétacích semen, u kterých se dočkáte sklizně již za 8-10 týdnů od výsevu. Díky těmto semenům může i začínající pěstitel dosáhnout napoprvé dobrého výsledku a vypěstovat vysoce kvalitní konopí.

Všechna semínka od RQS jsou ručně pěstovaná a pravidelně testována, aby se ověřila jejich vysoká kvalita a klíčivost.

 

https://youtu.be/rw46ByqShCQ

[show_products masonry=“yes“ per_page=“-1″ hide_free=“no“ show_hidden=“no“ animation_delay=“0″ layout=“default“ filter_type=“category“ product_in_a_row=“6″ category=“seminka-royal-queen“ show=“all“ orderby=“rand“ order=“desc“ animate=““ ] Akce semena konopi Nuka Seeds

2 komentáře

 1. Chci objednat 5 kusu RQS - SQ - Fem.

  Odpovědět
  1. Dobrý den,

   Stačí vytvořit objednávku, Critical od RQS je k dispozici.

   Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a my vám vytvoříme objednávku po telefonu nebo e-mailem.

   Děkuji

   Odpovědět

Komentuj