Quick One

 

Quick One - extrémně rychle rostoucí Kanadská marihuana

 

Quick One je extrémně rychle rostoucí samonakvétací konopná odrůda, pocházející z kanadské genetiky, jenž je založena na původní samonakvétací odrůdě Lowryder.

Tato extrémně rychle rostoucí odrůda vám vykvete již za 9 týdnů od vyklíčení, což je opravdu extrémně krátká doba, zejména uvážíte-li, že některým konopným odrůdám může trvat i 20 týdnů, než vůbec začnou kvést.

Za tento rychlý růst můžou genetické vlastnosti Cannabis Ruderalis. Ruderalis má sice průměrně nižší obsah THC (10 – 12 procent) než sativy nebo indiky, ale zato má určité růstové rysy, které ocení mnoho pěstitelů.

Samonakvetání nebo také automatické kvetení je schopnost rostliny vykvést v určitém časovém úseku, nezávisle na osvětlovacím cyklu (fotoperiodě).

Quick One byl vyšlechtěn společností Royal Queen Seeds za účelem vytvořit nejrychleji rostoucí samonakvétací odrůdu na trhu. Pro tento účel si vybrali model Lowryder #2, který ve svých genech zahrnuje Northern Lights, Williams Wonder a mexicý Ruderalis. Výsledná odrůda konopí Quick One je z deseti procent Sativa, z 60 procent Indica a z třiceti procent Ruderalis.

 

Účinek

Quick One - extrémně rychle rostoucí Kanadská marihuanaTento kmen má dlouhotrvající a velmi příjemný efekt s uvolňujícími i uklidňujícími účinky, které poskytnou velmi příjemnou relaxaci celému vašemu tělu.

Quick One má také silný narkotizační účinek, po kterém se zejména nezkušení uživatelé mohou cítit líně a ospale.

 

 

Léčivé účinky

Quick One - extrémně rychle rostoucí Kanadská marihuanaTato odrůda se asi nejlépe hodí pro pacienty, kteří trpí akutními nebo chronickými bolestmi a je také výborná na zklidnění křečí.

Také se skvěle hodí pro uživatele, kteří mají problémy se spánkem.

Jelikož dobře zvyšuje chuť k jídlu, hodí se též pro léčbu zažívacích potíží.

 

 

Pěstění

Quick One - extrémně rychle rostoucí Kanadská marihuanaQuick One je malá kompaktní rostlina, která vetšinou dosahuje výšky kolem 50 až 60 cm.

Ačkoli může být pěstován i venku, hodí se nejlépe pro vnitřní pěstování.

Jelikož jde o samonakvétací odrůdu, potřebuje k plnému vývinu pouhých osm až devět týdnů. Sklizeň je většinou mírně podprůměrná, nejčastěji produkuje kolem 45 gramů na rostlinu. Přesto je ale mezi pěstiteli velmi oblíbená, jelikož se snadno pěstuje a její extrémně rychlý růst dokáže plně vynahradit její nižší výnos.

 

 

Tip: Samonakvétací semínka této rychle rostoucí odrůdy si můžete zakoupit i v našem obchodě na následujícím odkazu.

Akce semena konopi Nuka Seeds

3 komentáře

 1. Kde ji seženu

  Odpovědět
 2. Dobrý den

  Z předpokladu, že tato rostlina může vykvést v určitém časovém úseku, nezávisle na osvětlovacím cyklu (fotoperiodě), můžu neměnit časový cyklus na květení z 18/6 na 12/12, a nechat vykvest v cyklu 18/6, a tím pádem zvýším úrodu?

  Děkuji za odpověď

  S pozdravem

  Jan Kristen

  Odpovědět
  1. Zdravíčko

   obecně platí že u autoflowerů se svítí jen jeden cyklus a to ten delší (18/6 popřípadě 20/4) čím víc světla tím lepší budou. :)

   Odpovědět

Komentuj