Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – SWEET ZOMBIE | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - SWEET ZOMBIE | Feminizované semínka konopí

Přestože si většina pěstitelů doma pěstuje konopí hlavně kvůli vysokému obsahu THC či CBD, existuje i mnoho konopných nadšenců, kteří dávají přednost krásným a zajímavě zbarveným rostlinám. Například nová konopná odrůda Sweet Zombie od SeedBanky Expert Seeds je dokonalým příkladem výjimečně krásné konopné odrůdy.

657 1807 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sweet Zombie od SeedBanky Expert Seeds je dokonalým příkladem výjimečně krásné konopné odrůdy.

Přestože si většina pěstitelů doma pěstuje konopí hlavně kvůli vysokému obsahu THC či CBD, existuje i mnoho konopných nadšenců, kteří dávají přednost krásným a zajímavě zbarveným rostlinám.

Tato konopná dáma má totiž na svých palicích i listech esteticky ohromující černé, oranžové a fialové zabarvení. Díky těmto jedinečným vizuálním vlastnostem vynikne Sweet Zombie v jakékoli pěstební místnosti či outdoorové plantáži. Dá svému pěstiteli příležitost ohromit své přátele, jenž provede po své krásně rozkvetlé zahrádce. Také je to dokonalý příklad genetické rozmanitosti konopných rostlin.

Tato unikátní krasavice je navíc téměř stoprocentně čistá indika, která obsahuje až 23,1 % THC a vzešla ze zajímavého šlechtitelského projektu, zahrnujícího mateřské odrůdy Black Domina a Zombie Virus. Tento ambiciózní projekt se však nesoustředil pouze na výsledný vzhled. Sweet Zombie produkuje i vysoké výnosy a má působivě silný efekt.

extrémně silný účinek, který vyvolá hlubokou relaxaci a příjemnou euforii. Je to skvělý model na večer, kdy se budete chtít tulit ke svému partnerovi, společně sledovat filmy nebo se zapojit do hluboké konverzace. Sweet Zombie je také vysoce efektivní při léčbě bolestí všeho druhu. Umí perfektně navodit klidný a ničím nerušený regenerační spánek.

Sweet Zombie také nabízí obrovské výnosy po krátkém období květu, čímž se umí zavděčit i komerčním pěstitelům. Pokojové rostliny jsou schopny dosáhnout výnosů 650 až 750 gramů na metr čtvereční, zatímco venkovní plodiny jsou schopny vyprodukovat až 1200 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu.

Rodokmen : Black Domina X Zombie Virus

Genetika : indika 95 % – sativa 5 %

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

650 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – SWEET ZOMBIE | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *