Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds – WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí

White Gold (bílé zlato) je výborně vyvážená konopná odrůda, která se vyznačuje silným efektem, vysokým výnosem a krátkou dobou květu. Nejdůležitější však je, že dává svým kuřákům přesně to, po čem nejvíce touží – příjemný pocit štěstí a radosti.  Toto “bílé zlato” obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný cerebrální efekt s energetickým, povznášejícím, dlouhotrvajícím a skvěle motivujícím účinkem.

638 1740 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

White Gold (bílé zlato) od Seed Banky Expert Seeds je výborně vyvážená konopná odrůda, která se vyznačuje silným efektem, vysokým výnosem a krátkou dobou květu. Nejdůležitější však je, že dává svým kuřákům přesně to, po čem nejvíce touží – příjemný pocit štěstí a radosti.

White Gold pochází z šlechtitelského projektu SeedBanky Expert Seeds, který zkoumal konopné odrůdy C99, Skunk a White Widow. Jejich spojením pak vznikl lehce sativa-dominantní konopný hybrid. Má opravdu parádně vyvážený efekt.

Toto “bílé zlato” obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný cerebrální efekt s energetickým, povznášejícím, dlouhotrvajícím a skvěle motivujícím účinkem. Pokud si ho zakouříte těsně před namáhavou sportovní aktivitou nebo dlouhou pěší túrou, pomůže vám získat potřebnou energii a zlepší vaše soustředění na daný úkol. Tyto mentální účinky postupem času slábnou, a nahrazují je relaxační účinky, které příjemně uvolní celé vaše tělo i mysl.

White Gold je prostě  snadno pěstitelné a velice výnosné konopí, které si můžete zasadit v interiéru i venku. K jeho všestrannému efektu si ještě přičtěte příjemně omamnou vůni a skvělou citrusovou chuť, a získáte opravdu prvotřídní hybrid, jehož pěstování se určitě vyplatí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!