Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí

White Gold (bílé zlato) je výborně vyvážená konopná odrůda, která se vyznačuje silným efektem, vysokým výnosem a krátkou dobou květu. Nejdůležitější však je, že dává svým kuřákům přesně to, po čem nejvíce touží – příjemný pocit štěstí a radosti.  Toto „bílé zlato“ obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný cerebrální efekt s energetickým, povznášejícím, dlouhotrvajícím a skvěle motivujícím účinkem.

887 2420 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

White Gold (bílé zlato) od Seed Banky Expert Seeds je výborně vyvážená konopná odrůda, která se vyznačuje silným efektem, vysokým výnosem a krátkou dobou květu. Nejdůležitější však je, že dává svým kuřákům přesně to, po čem nejvíce touží – příjemný pocit štěstí a radosti.

White Gold pochází z šlechtitelského projektu SeedBanky Expert Seeds, který zkoumal konopné odrůdy C99, Skunk a White Widow. Jejich spojením pak vznikl lehce sativa-dominantní konopný hybrid. Má opravdu parádně vyvážený efekt.

Toto „bílé zlato“ obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný cerebrální efekt s energetickým, povznášejícím, dlouhotrvajícím a skvěle motivujícím účinkem. Pokud si ho zakouříte těsně před namáhavou sportovní aktivitou nebo dlouhou pěší túrou, pomůže vám získat potřebnou energii a zlepší vaše soustředění na daný úkol. Tyto mentální účinky postupem času slábnou, a nahrazují je relaxační účinky, které příjemně uvolní celé vaše tělo i mysl.

White Gold je prostě  snadno pěstitelné a velice výnosné konopí, které si můžete zasadit v interiéru i venku. K jeho všestrannému efektu si ještě přičtěte příjemně omamnou vůni a skvělou citrusovou chuť, a získáte opravdu prvotřídní hybrid, jehož pěstování se určitě vyplatí.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – WHITE GOLD | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *