World of Seeds – AFGHAN KUSH X BLACK DOMINA | Feminizovaná semínka konopí

World of Seeds – AFGHAN KUSH X BLACK DOMINA | Feminizovaná semínka konopí

Jako každá pravá indika, i Afghan Kush x Black Domina vyvolává velice příjemný relaxační efekt, který perfektně uvolní celé vaše tělo i mysl. Navíc má vysokou terapeutickou hodnotu a je speciálně doporučována k léčbě fyzické bolesti a nespavosti.

531 1554 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Afghan Kush x Black Domina je perfektní čistá indika, která obsahuje až 19 % THC, kvete jen 45 až 55 dní a přitom dokáže vyprodukovat až 900 gramů marihuany z jediné rostliny!

Jak už vám jistě vyzradil její název, tato úžasná genetika vznikla spojením špičkových konopných odrůd Afghan Kush a Black Domina. Obě mateřské odrůdy pochází z Afghánistánu a produkují rychle rostoucí a snadno kultivovatelné rostliny. Legendární semena od World of Seeds!

Je to středně velká rostlina, která má velmi dobrou odolnost vůči plísním i škůdcům. Je navíc poměrně nenáročná, takže se hodí i pro méně zkušené pěstitele. Produkuje nádherné palice, které jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice a mají intenzivní ovocnou vůni s příměsí citrusů.

Jako každá pravá indika, vyvolává velice příjemný relaxační efekt, který perfektně uvolní celé vaše tělo i mysl. Navíc má vysokou terapeutickou hodnotu a je speciálně doporučována k léčbě fyzické bolesti a nespavosti.

Genetika: Afghan Kush X Black Domina (100% indika)

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!